Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamyślony...

Ultimatum żony

Polecane posty

Gość zamyślony...
Macica - no właśnie nie wiem, żal im doopy ściska, czy co? :) Historia - co prawda żona nie była w planie do rżnięcia na dziś, ale kto wie...? Trochę mi dajesz do myślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślony...
Tak szczerze - widocznie mamy inne definicje zdrady. A o tym co w związku jest OK a co nie to możemy porozmawiać jak będziesz 15 lat po ślubie mądralo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszysztof polski
właśnie że z żoną się tak robi, żeby nie wyjechała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolnostojaca macica
jak beda 15 lat po to beda albo w rogi sie walic albo robic seks raz na trzy miesiace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie kto wie,masz racje...ale poki co odrzuca mnie na sama mysl,ze obca osoba mialaby "wejsc" miedzy nas...no i sam fakt tego,ze w trojkacie zawsze jedna osoba jest z boku..nie wyiobrazam sobie,zeby moj facet ruchal lalke,a ja leze obok i patrze...az mi sie flaki wywracaja na sama mysl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten temat, choc prowokacja , daje do myślenia...czy ktos z was panowie dałby dupy jakiemuś jej kumplowi z miłości do niej? kto kocha tak bardzo?:D aha zaznaczam że pytanie kieruje do hetero a nie do bi albo kryptogejów bo dla nich to żadne poświęcenie raczej frajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślony...
Tak szczerze - mnie nie tak dawno też odrzucało a zaczęło się od rozmowy o fantazjach - niekoniecznie do zrealizowania. Kurde, jeszcze pół godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszysztof polski
to zasada podstawowa. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larwkaaa
ludzie marzeniem jego byl 3kacik z kobietkami a jej wybicie to jemu z głowy:-P madra babka..Ty autorze zaznasz cos wiecej niz sexu z kobieta a ona i tak bedzie gora..wiec wyszło na to ze musze Ci zyczyc udanego nowego doznania..mam nadzieje ze napiszesz jak i czy było warto:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślony...
Tak szczerze - teraz potrafiłbym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślony...
Larwka - trochę niedokładnie... Moim marzeniem było ZOBACZYĆ na żywo dwie kobiety razem, niekoniecznie przyłączać się do zabawy:) No i moje szanse na realizację rosną:) O ile zaraz nie uciekne, ale nie chce mi sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larwkaaa
Mam jeszcze pytanko..takie głupie ale zasadnicze: co z zabezpieczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,taka rada-jesli w umowie masz tez robic loda,to zrob zanim wsadzi ci faje do tylka...bo potem to wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślony...
No ogumienie jest:) Poza tym to jej dobry znajomy od lat. Taki ukrywający się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larwkaaa
zamyslony jak zobaczyc tylko to ja moge z Twoja zonka:-)lubie takie zabawy..ale widzze ze chetny jestes na analek:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślony...
Tak szczerze - ha ha ha :) Sam na to wpdłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larwkaaa
i slusik..lubie ludzi odwaznych:-)..to miłego ruchanka i opisz jak było:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślony...
Larwka, może niedługo się zgłoszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślony...
Tym razem - nie, nie będzie. Szkoda że nie rozróżniasz sypialni od życia na codzień, ale to pewnie brak doświadczenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślony...
o ile bede miał siłe wstać z łóżka po tym jak mnie wyrucha we wszystkie strony:/ najbardziej sie boję że będzie miał wielką pałę:/i sie nie rozluźnie. kiedyś miałem doświadczenia, w młodości z kuzynem ale on miał małego. a teraz mimo że to dla mnie nie nowość to mam stracha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślony...
Kolejny podszywacz:D Dobra, na mnie pora, idę pod prysznic:) Trzymajcie kciuki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larwkaaa
no oki..ale postawie kilka warunkow:-) udanej zabawy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt zamyslony mam zerowe doświadczenie z mężczyznami, i mimo że jestem tolerancyjny jak ktoś jest gejem to luz niech bedzie, ale ja bym sobie nie dał wsadzicc fjuta w dupe skoro mnie faceci nie podniecają. ja nie wiem czy zyskasz czy stracisz w oczach zony jak jej kumpel cie zapnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezla ta zonka
hahaha prowokacja zony - nie chce zebys rznal inna wiec wymyslila cos takiego -bo zaden normalny facet sie na takie cos nie zgodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×