Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alliyahhhh

Kaszanka z ziemniakami i surówką - poproszę o wyjasnienie jak zrobić?

Polecane posty

Gość alliyahhhh

Jak sie powinno piec kaszankę tzn. całą w skórce czy wyjętą? Jaka surówka do tego pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniam mniamka
Zależy jak robisz, jesli na grillu to w calosci, jak na patelni, możesz w calosci lub sama kasze ze srodka, jak chcesz. Surówka do tego najlepiej z kapusty pekinskiej/bialej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
wyjmij ze skorki i na rozgrzany tluszcz na patelnie,po prostu podsmaz ja a surówka to chyba najlepsza z kiszonej kapusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mają też Modę na sukces
podsmaż cebulke na złoto, dodaj pokrojone w kostke kwaśne jabłko, podduś chwilę, do tego kaszanka - ew przyprawić - niebo w gębie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jesli
podsmaza sie ze skorką, to czy po usmazeniu jada sie ta skorke czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnek daję wyciśnięty
jak chcesz :) to naturalne jelito najczęściej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię tak: 1 w całości i ze skórą 2 bez skóry ,pokrojoną 3 gruba kaszankę kroję na grubsze plastry i panieruje w bułce i jajku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszankę najlepiej wyjąć
z flaczka i położyć na rozgrzaną patelnię (tłuszcz jest niepotzrebny - kaszank ma dość go w sobie), podusić troszkę widelcem, dodać cebulki, podsmażyć troszkę, do tego proponuję duszone ziemniaczki i ogórka konserwowego lub kwaszonego; będzie pyszny obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to najbardziej lubie
kaszanke we flaku podsmazyc, osobno cebulke. Potem na talerzu rozplatac flaka i zjesc z cebulka i chlebem. Ziemniaki i surowka mi sie nie komponuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alliyahhhh
dzięki skoro można i tak i tak to zrobie bez skórki żeby sie nie fatygować ze sciaganiem potem i z cebulką + ziemniaki i konserwowy lub sałatka z pekińskiej którą akurat mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygzotaaaaaa
ja robię tak: kaszankę kroję i podsmażam na patelni (ze skórką) ziemniaki gotuję do tego gotowana kapusta przepyszne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie smakuje surówka z ogórka kiszonego, pokrojonego dowolnie + pokrojona cebulka , przyprawione tylko pieprzem i wymieszane z oliwą z oliwek lub olejem (dowolnie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×