Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miralda

Do czego dziewczyny używacie robota kuchennego?

Polecane posty

Gość Miralda

Swój kupiłam w tamtym tygodniu. Wszyscy mówią, że jest niezastąpiony w kuchni.. Tylko do czego? To jest mój pierwszy robot i nie znam jeszcze wszystkich funkcji i tego nawyku korzystania z robota. Podpowiedzcie coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to ten wszyscy
Jest pomocny w kuchni a czy niezastąpiony? Swoją drogą - a co to za zmyślne urządzonko kupiłaś, że takie dla Ciebie tajemnicze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wielofunkcyjnego robota kuchennego to trzeba mieć zlewaozmywak jak studnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miralda
Urządzonko to robot kuchenny, dlatego o niego się pytam:) Czy gotuje? Uwielbiam gotować i testować nowe potrawy! Zlewozmywak mam duży, 2-komorowy, do tego zmywarka wiec jest ok:) Mam 4 rech głodomorów w domu, do tego na dole mieszkają rodzice męża. Więc gotowania, krojenia dla takiej "ekipy" zawsze jest mnóstwo. Spędzanie parę razy w tygodniu czasu przy krojeniu warzyw na sałatki itp. nie uśmiecha mi się. Stąd pomysł na urządzenie- a jak kupić to już porządne. Więcej funkcji a lepiej trochę dopłacić, niż nie dopłacać i czegoś nie mieć, lub kupować później... Dlatego bardziej doświadczone użytkowniczki proszę o porady co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to ten wszyscy
A dzisiaj robot użyłam do zrobienia tatara - napisać jakie czynności na nim wykonałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem ciekawa
Dokładnie! Nie można opisać użyteczności urządzenia, skoro nie zna się jego możliwości. Napisz jaki masz robot to zobaczymy co można na nim robić. Są roboty i roboty. Robota używam codziennie jako blender. Wrzucam owoce, jogurt miksuje pije. Pyszny początek. Mieszkam z chłopakiem, nie mam tyle roboty ile Ty.. Żeby pokroić pomidora na kanapkę, łatwiej jest użyć mi noża.. Chociaż gdy przychodzą rodzice moi, lub Michała to korzystam z robota właśnie do sałatek, czasami jakiś krem do ciasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miralda
No prawda, co robot to inne funkcje. Robocik wybrałam tak w miarę optymalnie -nowiutka duma mojej kuchni- Inesa. Hehe.. Też mi się nie będzie chciało montować robota, na krojenie pomidorka na kanapeczki. Sałateczka, placuszki... Przy takiej rodzinie często będzie używany. Już mi rzuciłaś pomysł- placki:) Dzisiaj zrobię:) I mam pytanie do "a kto to ten wszyscy" (dziwna ksywka), jak obierasz ziemniaki w robocie?? I jeszcze jedno, jak robisz masło?? Pierwsze słyszę.. I jaki masz robocik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komare34
Strasznie drogi ten robot... Moim zdaniem wydać prawie 3 tysiące zł na robot kuchenny to przesada... Góra na co bym się zdecydowała to ok 600 zł plus minus parę złotych. Zastanawiam się nad kupnem, tylko nie wiem na co zwrócić uwagę, co mi się przyda... Zakładam, że będę z niego korzystała tylko w weekendy... Ale jak czytam ten wątek, to sama nie wiem. Zadowolone jesteście z zakupu? Jakbyście miały znowu kupować, kupiły byście, a może szkoda inwestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosi jak kosiarka
Mam zelmera -polecam. Najlepszy w swojej półce cenowej -bezawaryjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robota kuchennego do wszystkiego można używać ja dzisiaj będę go uzywała do placków ziemniaczanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to ten wszyscy
Miałam możliwość wyboru - nie ja płaciłam, a robot jest świetny. Pewnie gdybym wydawała kasę z własnej kieszeni mój wybór byłby inny :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaTul
ja mam kohersen mycook i on na prawdę robi wszystko - orzechy? spoko, ciasto? spoko chleb? spoko :D Serio, uwielbiam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×