Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Despair

Kupiłam dziś buty a moja matka mnie wyśmiała

Polecane posty

mi tez te pierwsze sie nie podobaja ze wzgledu na kolor, ale moze do jakiegos garnituru by pasowaly drugie sa ok zawsze mozesz te buty oddac, gwarantuje ci to chyba nawet prawo UE tylko im szybciej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo moda
Mnie się bardziej te drugie podobają, ale te pierwsze też fajne "do latania" - ja nawet podobnych szukałam ostatnio. Noś - są ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna rosa
dla mnie koszmar!! szczególnie te pierwsze ochyda, przede wszystkim mało kobiece. Ale to kwestai gustu - najwazniejsze że Tobie sie podobają, nie wszystkim muszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka_
są super! te pierwsze - ok ale trochę nie mój kolor,drugie - świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze trochę jak dla ciotki. Ale drugie zajebiste :D:D W sam raz do nowoczesnych ciuszków :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosyc mederstwa
WG mnie nie masz sie czego wstydzic. Buty ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgrsgf
boze dziewczyno wazne zeby sie tobie podobały,ja wiele razy słyszałam niemiłe komentarze o moich butach czy ubraniach ale mam to gdzies bo to moja sprawa jak chodzę,ale na przyszłosc powiedz mamie zeby ci kupowała buty skoro inni decyduja w czym powinnas chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie podobaja obie pary. zn w tych na obcasie nie za bardzo podoba mi sie sam obcas, mógłby byc smuklejszy zn zwezajacy sie :) ale ujdą :) w sumie tez bym mogła sobie takie kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manikkaa
fajne są, widziałam ostatnio dziewczynę w takich jak te drugie, tylko wiśniowych, do tego miała prostą spódnicę za kolano i wiosenny płaszcz i wyglądała super :) sama bym sobie takie kupiła, ale nie umiem chodzic w obcasach, więc wiosną jestem skazana na baleriny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×