Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukająca studentka24........

rozmowa kwalifikacyjna na kierownicze stanowisko czego się spodziewać

Polecane posty

Gość szukająca studentka24........

Jestem studentką ostatniego roku studiów dziennych, co za tym idzie doświadczenie mam niewielkie.Pracuję sobie od prawie 9miesięcy, ale nie jest to jakoś tam specjalnie ambitna i rozwojowa, w związku z tym postanowiłam poszukać innej pracy. Wysłałam na razie parę cv tak dla rozeznania się na rynku pracy i co mnie zdziwiło zaprosili mnie na rozmowę na kierownicze stanowisko. Tylko tak teraz sobie siedzę i się zastanawiam o co mnie mogą zapytać.Szczególnie, że nie mam doświadczenia na stanowisku kierowniczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Administracja ex
szkoda, że nie podałaś branży bo Pani Kerownik :) to i Biedronka i Tesco ale i bank... wtedy dam Ci odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę cię rozczarowywać ale na 99% jest to ściema. Nawet na najniższe kierownicze stanowisko trzeba mieć doświadczenie dłuższe niż 9 miesięcy plus jakieś umiejętności w zarządzaniu personelem. Nie wierzę, że ktokolwiek chciałby na takie stanowisko studentkę choćby i po ambitnej pracy; taką osobę się przyjmuje na szeregowe stanowisko i pomału sprawdza, czy nadaje się do zarządzania innymi. Ewentualnie na kierownika zatrudnia się kogoś z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem. Wygooglaj sobie nazwe firmy i zobacz co o niej piszą, pewnie takich \'kierowników\' zatrudniają kilkunastu tygodniowo, a za pięknym ogłoszeniem kryje sie akwizycja czy tym podobne. na wypadek 1%: - jak motywujesz innych do pracy - jakie masz najwieksze osiagniecia jako kierownik - jakie cechy cenisz u innych? jakie z nich sama prezentujesz? - jak radzisz sobie ze stresem - jak radzisz sobie z problemami (np twoja reakcja na notoryczne spoznienia pracownika - czy jestes asertywna? przyklad - jak przekazalabys zespolowi decyzje ze np nie bedzie swiatecznych premii z powodu kryzysu? - jak radzisz sobie z konfliktami w zespole itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq
chyba ze do marketu na kierownika działu....nie jest wymagane duze doswiadczenie...bo placa smiesznie malo i okropna robota....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×