Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość usatysfakcjonowana mezatka

Wczoraj wieczorem pierwszy raz doszlam z mezem do orgazmu!

Polecane posty

Gość usatysfakcjonowana mezatka

Jestesmy malzenstwem od 4 miesiecy, a wspolzyjemy ze zoba od roku. Do tej pory nie dochodzilam do orgazmu, bylo przyjemnie, ale na tym sie konczylo. Wczoraj byl jednak ten cudowny dzien (a raczej wieczor, kiedy po raz pierwszy poczulam co to jest orgazm! Jestem szczesliwa- moj maz oczywiscie tez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednajaaaa
a wprowadziliscie jakies zmiany? czyms sie roznil ten seks od wczesniejszych? bo ja tez czekam na orgazm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pochwowy czy łecztaczkowy
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko się nie zrażaj
jeśli następnym razem nie dojdziesz, bo na początku tak bywa, że nie za każdym, razem ale potem coraz częściej i częściej i zawsze :) Przynajmniej u mnie tak było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usatysfakcjonowana mezatka
Mielismy dluzsza gre wstepna i ogolnie bardzo dlugo kochalismy sie. Zmiany? Troche tak, poniewaz jak na nim sieszialam, odchylilam sie bardziej do tylu (wczesniej raczej tego nie robilam), a on mnie jeszcze dopieszczal paluszkami:) W pewnej chwili poczulam taka zalewajace moje cialo goraco i takie chwilowe oderwanie od rzeczywistosci... cudowne... A juz sie balam, ze u mnie dojscie do orgazmu jest chyba niemozliwe, bo tyle czasu mi sie nie udawalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usatysfakcjonowana mezatka
tylko się nie zrażaj---> wiem, zdaje sobie z tego sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina_23
A ja mam prawie zawsze orgazm, nawet jak ciagne faje mojemu, lub innemu kolesiowi to i tak dochodze masturbując się w tym czasie. Kiedys na imprezie byłam z trzema facetami naraz, tak mnie rozjechali, że wyłam już po 2 minutach i doszłam po 10. Jest to możliwe, choć na drugi dzień pusia tak mnie bolała, że pół dnia przeleżałam w wannie. Gratuluję Ci pierwszego orgazmu, obyś zawsze je miała, jak ja. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mialam tylko raz
gdy siedzialam przodem do meza na jego kolanach, nie wiem jak i kiedy przyszedl, wczesniej nie mialam. niestety to byl tylko raz, choc prubujemy w tej samej pozycji to juz mi sie nie udaje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torimo jaki ciekawy ślinka chyba ci poleciała hmm to próbujcie innych pozycji co pozycja to inna rozkosz ja polecam od tyłu ale na leżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mialam tylko raz
obojetnie w ktorej - nie dziala:( jesli sama sobie nie pomoge to nici z orgazmu, a wtedy nie musialam... nie wiadomo skad przyszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mialam tylko raz
wtedy kiedy raz sam przyszedl to sie w ogole nie staralismy jakos specjalnie:) i gdy teraz pubujemy robic tak jak wtedy = pozycja i td;) to nie wychodzi. jesli sobie w trakcie pomagam paluszkami to owszem:) ale wtedy bez dodatkowej stymulacji przyszedl orgazm jak gom z jasnego nieba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ,że pomagasz sobie paluszkami widać to był taki moment i już nie da się powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mialam tylko raz
a szkoda:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×