Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jemena

dziewczyny, co Was motywuje do cwiczen?

Polecane posty

Gość jemena

co sprawia, ze wstajecie i bierzecie te skakanke/hula-hop itp. do reki i cwiczycie? zdjecie fajnej laski, nadchodzaca wiosna, facet, czy po prostu silna wola? co proponujecie? bo u mine zapal jest przez 2-3 dni, a jednak chcialabym popracowac nad soba dluzej. jestem szczupla, ale mam wiszaca skore, po prostu nie jestem jedrna, skora juz zaczyna mi wisiec na plecach, tylek troche nieforemny i i spore boczki:D pod ciuchami jeszcze to wszystko jakos wyglada, ale bez... uuu. mam b.male piersi, ale lubie je, musze tylko dopracowac reszte i bedzie okej. slucham wiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bo ja wiem
Motywacja chyba ;) Przecież szczupłe, wysportowane laski nie urodziły się już tak piękne tylko same do tego doszły - to ja też mogę ;) Poza tym dobrałam sobie ćwiczenia, które lubię i mnie nie nudzą, trenuję codziennie inną partię mięśni, przeplatam interwałami i aerobami. Przy muzyczce to dla mnie sama przyjemność i relaks. No i powoli widzę rezultaty, to mnie jeszcze bardziej motywuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulax
nadchodząca wiosna...bo w lato to już tylko czekać wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie motywuje mój facet:) Uwielbiam rywalizacje, a on ćwiczy codziennie- biega,jezdzi na rowerze Chce móc dotrzymac mu kroku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie motywuje patrzenie na koleżanki i znajome w moim wieku i młodsze, które są rozlazłe, grube i wiecznie narzekają na siebie i wszystko dookoła. Nie chcę być taka. Chcę zobaczyć siebie za 10, 20 lat i widzieć fajną laskę z wysportowanym ciałem, a nie zgorzkniałą ryczącą 40kę. No i chciałabym się maksymalnie wytrenować, żeby po ewentualnych dzieciach wrócić szybko do ładnej figury, choć to już akurat jest mało istotny powód:) Doszłąm już do takiego etapu, że jak nic nie robię w tym kierunku, to mam cholerne wyrzuty sumienia, więc ćwiczę też dla dobrego nastroju, ciągle coś innego. Ostatnio wzięłam się za Pilatesa, który mnie genialnie uspokaja i relaksuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym razie lepsze takie uzależnienie, niż np uzależnić się od chipsów i leżenia na kanapie:-P moi bliscy czasami stukają się w głowę, jak mówię, że idę ćwiczyć, a najczęściej słyszę: po co, skoro i tak już jesteś chuda:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She83
ja tez jestem szczupla i zawsze bylam wysportowana ale przez ostatnie lata mialam praktycznie zero ruchu i przez to spadek kondycji. Z tego powodu postanowilam cwiczyc. Cwicze dopiero od 2 tygodnii ale po kazdym dniu cwiczen czuje sie jak nowonarodzona :) Najbardziej zalezy mi na ladnych miesniach brzucha, ale wykonuje cwiczenia na wszystkie czesci ciala. Motywuje wiec mnie dobre samopoczucie - zauwazylam ze mnie bardzo energia rozpiera :) Do tego jak sobie pomysle jak fajnie wygladam w bikini i wzrok mojego chlopaka :) Ogolnie jak ktos wczesniej wspomnial - nie chce byc rozlazla 40stka tylko atrakcyjna kobitka w przyszlosci:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jemena
uf, 4 dzien cwiczen za mna, wiem, ze to smiesznie malo, ale zawsze dawalam sobie spokoj po 2-3, mam nadzieje, ze bede nadal cwiczyc, kurde-musze! mnie motywuje wiosna i chec apetycznego wygladu w zwyklym bialym t0shircie i jeansach:P brzmi glupio, ale naprawde zwykly stroj na opalonym, smuklym ciele wyglada fajnie:) i nie chce byc taka staro-mloda. bo na pierwszy rzut oka-jak pisalam wyzej- wygladam na szczupla osobe, ale bez ciuchow to srednio, wszystko wisi, to ciuchy nosza mnie, a nie ja ciuchy, bez nich nie jestem taka apetyczna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opłacony karnet na siłkę
ale to było na początku. Teraz trening jest nałogiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tututu
ja uwielbiam biegac i robic poprostu taka zwykla ogolnorozwojowke- rozciaganie, skipy, przebierzki itd. a robie to bo czuje sie swietnie w trakcie i po. kiedy mam zly dzien albo jakies inne problemy to bieganie daje mi ogromna ulge. a poza tym lubie wyrzezbione ciala. fajnie wygladaja zarowno u facetow jak i u dziewczyn wiec na co czekac:) cwiczmy!!;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbfbnkddmvkfbndvklmldvmfkd
widok siostry mojego chlopaka. nie znosze jej ale wyglada jak modelkai jest piekna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radość z ćwiczenia, robiąc to, co się naprawdę lubi, co pasjonuje, rzetelna wiedza o aktywności, którą się podejmuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×