Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SlimFast

Dieta Slim Fast

Polecane posty

Gość gość
Czesc elwix i jak ci idzie. Ja walczę tydzień i szalonych rezultatów nie widzę choć trzymam się diety i ćwiczę a jak u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam slim fast czekoladowy,jakiś miesiąc temu,czekał i czekał bo postanowiłam po odstawieniu córki od piersi (14mies) biorę się za siebie,zaczęłam tydzień temu pić 1 rano,później obiad plus jakiś owoc i wieczorem około 18 znowu koktajl,w ciągu tygodnia spadło mi 2 kg,zaczynałam z wagą 68,teraz 66 niecałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Absolutnie nie wierzę w takie specyfiki! ! To jest irracjonalne! ! Polecam wizytę u dietetyka. ..zbilansowane posiłki ...dostosowane ilości kalorii do zapotrzebowania organizmu plus treningi na siłowni....generalnie aktywny tryb życia gwarantuje absolutny efekt! Jestem tego żywym przykładem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie się nabrać na Chocolate Slim! Idea jest dobra. Koktajl odchudzający o smaku czekolady. Gorzej ze smakiem i działaniem! Po pierwsze ten środek nie smakuje jak czekolada! Ba! Nawet tak nie pachnie! Po drugie nie odchudza. Stosowałam tak jak zaleca producent, a nic nie zrzuciłam. Ani grama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety muszę się z Tobą zgodzić Chocolate Slim to bujda. Podobnie zresztą, jak środek konkurencyjnej firmy Choco Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewny jest tylko http://nplink.net/6EsrOHgg, same naturalne substancje, środek przetestowany na grupie testowej. Warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dietetykiem i od siebie mogę napisać tylko tyle: nie kupujcie Slim Fast. Skład tego preparatu jest tragiczny. Jeżeli chcecie zadbać o swoje zdrowie, jedzcie warzywa i owoce. Zawarte w nich witaminy i minerały z pewnością są lepiej przyswajalne niż te, które znajdziecie w Slim Fast.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biore go tydzien, ani grama nie schudłam.....ciekawa jestem jak dziala ta gwarancja co mowi o zwrocie pieniedzy ? nie jem duzo i nawet cwicze a waga ani drgneła ...pewnie to sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.miastokobiet.pl/ziola-tybetanskie/ No właśnie próbował ktoś kuracji TibetanHerbs? Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. www.odchudzanieziolatybetanskie.pl Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy a zdecydowanie najzdrowszy bo naturalny bez chemii. Naprawdę jestem zaskoczona ich skutecznością http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjolja
Gdzie kupujecie Slim fast ja kupiłam w necie i myślę że nie działa pije druga puszkę a waga ani drgnie a jem tylko mały obiad i koktajl 2 razy dziennie napiszcie po ile płacicie i gdzie kupujecie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćk
Dnia 24.10.2016 o 15:56, Gość gośćk napisał:

Ja jestem na slim fast od 3 dni i schudlam 2 kg. Mam bananowy smak i bardzo mi smakuje. Mam 73 kg i planuje zrzucic 10 kg.. no.... zobaczymy

No i schudłam tak jak chciałam. 10kg. Teraz jestem po ciąży i też mam zamiar schudnąć 10kg. Obecna waga 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cara

Nie ma złotej diety dla każdego, niestety. Ja przeszłam przez 6 diet, w tym były 2 cateringi. Preferencje są różne, każdy ma swój smak i walory smakowe są ważne z punktu widzenia "karmienia naszego mózgu", bo brak nakarmienia go skutkuje też wzmożonym apetytem, domaganiem się tego "czegoś", co prowadzi do efektu jojo. Przeszłam to na własnej skórze, która przez skoki i spadki wagi teraz nie jest w najlepszym stanie, można się tego domyślić. Mimo wszystko jeśli mogę polecić w miarę, powtarzam, w miarę uniwersalną i różnorodną dietę z możliwością dopasowania do siebie, także różnorodną z dnia na dzień, to na terenie małopolski jest bardzo dobra, Optimal Fit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila
Dnia 25.10.2019 o 00:53, Gość Cara napisał:

Nie ma złotej diety dla każdego, niestety. Ja przeszłam przez 6 diet, w tym były 2 cateringi. Preferencje są różne, każdy ma swój smak i walory smakowe są ważne z punktu widzenia "karmienia naszego mózgu", bo brak nakarmienia go skutkuje też wzmożonym apetytem, domaganiem się tego "czegoś", co prowadzi do efektu jojo. Przeszłam to na własnej skórze, która przez skoki i spadki wagi teraz nie jest w najlepszym stanie, można się tego domyślić. Mimo wszystko jeśli mogę polecić w miarę, powtarzam, w miarę uniwersalną i różnorodną dietę z możliwością dopasowania do siebie, także różnorodną z dnia na dzień, to na terenie małopolski jest bardzo dobra, Optimal Fit.

Nie na terenie całej Małopolski ale cieszę się że do mojej Skawiny dowożą :) Jak jestem u chłopaka w Wieliczce na dłużej, to też nie ma problemu ale z tego co wiem to można się dogadać na dowóz do niestandardowych miejsc za niewielką opłatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×