Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ruskaja_Djewuszka

Jestem pół Rosjanką, pół Polką. fajnie nie?

Polecane posty

Gość wielbiciel 75B
cieszymy się razem z Tobą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie ciesze
ze juz nie ma baz rosyjskich w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie:) Moim marzeniem jest zwiedzic Rosje:) Mam nadzieje,ze w tym roku pojade.Podobno jest pieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym bardzo chciała. Byłam w kilku miejcach, ale po zachodniej części. Wschodniej w ogóle nie widziałam, chociaż wiem, że tam kolorowo nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce zobaczyc Moswe i Petersburg:) Kolega mi moeil,ze w Rosji sa dwa swiaty)On sie fascynuje wschodnia Europa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawdopodobnie jesteś bardzo ładna, jak zresztą większość Słowianek :) Mam znajomą - matka Angielka, ojciec pochodzi z Żydów polsko-rosyjskich (nie wiem jak to poprawnie napisać). Różni się wyglądem od 100% Angielek, na korzyść oczywiście :P Pojechałabym do Moskwy. Podobno piękna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy, że najgorszą? Skreślasz człowieka, bo ma takie a nie inne pochodzenie? Współczucia. No Moskwa, to poprostu cud miód.Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruskaja nie przejmuj sie:) To tylko forum.Przegrancy zyciowi przynajmnie tu chca sie wyladowac za swoje niepowodzenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już się przyzwyczaiłam do wielu dziwnych ludzi tutaj ;) A w Chorwacji byłam , i jakoś tak mi się nie podobało, a każdy się zachwyca. Egipt jest jescze mi nieznany. Idę spać bo już padam. Wejdę Kochani poczytać nowości jutro. W zasadzie dzisiaj. Adios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia-34
fajnie? podoba mi się tu coraz bardziej...... a ja jestem1/4 Polką , 1/4 Niemką,1/4 Ukrainką i 1/4 Łemką ;) i co ? coś nie tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy kim się czujesz
i zależy z kim byś współpracowała w razie wojny? które języki oprócz polskiego znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angielski i niemiecki, ucze sę ruskiego. Na razie nie ma wojny, i nie myślę z kim bym współpracowała. A która to gorsza narodowość? Uważasz, że każda inna narodowość jest gorsza od Polskiej? SKąd taka teza: \"Mieszczaniec zawsze będzie trzymał stronę swojej gorszej narodowościowo połówki\". Ilu znasz takich ludzi dwóch, trzech? Może dla mnie gorsza połówka to Polska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żidowska Szkituszka
A ja pół żydówka pół polka hebrajskiego też nie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żidowska Szkituszka
w czasie wojny to bym chyba współpracowała z Izraelem bo silniejszy :) Ale jakby was zagnali do obozów to bym wam czasem dała jakies ciastko przez drutu albo jabłko rzuciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jade na wymiane studencka do petersburga 30 kwietnia!! juz sie nie moge doczekac:) nawet nie wiedziala,ze trzeba miec vise na wjazd do rosji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja duzo milych historii o nim slyszalam..szkoda,ze jedziemy teraz..bo chyba w czerwcu sa biale noce i jakis festiwal...a potem ruscy studenci przyjada do nas we wrzesniu :) szkoda tylko,ze z petersburga do moskwy jest az 600km...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tu się zgodzę i powiem, że to powód do wstydu dla rusków. Ale wiedz, że nie każdy taki jest. Pozabijali Polaków, fakt, ale to było dawno, cieżkie czasy. Minęło. Nie możemy o tym zapominać, ale do cholery nie każdy rusek chleje wódę, i myśli o każdym źle. Założę się, że nie znasz nikogo z rosjii, a twoja wiedza oparta jest tylko na tym, co mówią media. Zachęcam do zapoznania się z wieloma ludźmi, i nie oceniania ich po narodowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmammm
o kurcze aja jestem pol Polka pół Ukrainką moze jestesmy rodzina hahahaha ha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmammm
hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajka a o żydach
jakie masz zadnie o żydach? :) rosjanie może smieca ale polacy tez mają złą opinię za granica :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×