Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eleana

Samobójstwo - dyskusja

Polecane posty

Gość zmyslona anielica
faceci...maja rozumu tyle co kura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja próbowałem raz
i pewnie jeszcze spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjjk
Granat jest całkiem skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna sobie tam
leniwym to sie kanpa usmiecha a nie samobojstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghkhkjhgkj
Większość z nas ciągnie ten wózek tylko dlatego, że świadomie bądź podświadomie mamy nadzieję, że będzie lepiej. A nie będzie :) Gdybyśmy już teraz wiedzieli jak naprawdę ich życie będzie wyglądać w przyszłości to większość ludzi by ze sobą skończyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igulka 26.01.1977
To jest po prostu dowiedziane historycznie,że co jakiś czas, średnio co kilkadziesiąt lat jest moda na samobójstwa. I tak jest teraz. Ja mieszkam w mieście średniej wielkości. Prawie wszyscy się znają. A od początku roku w mieście i okolicy powiesiło się chyba coś koło 10 osób. I to w różnym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna sobie tam
nie widzialam ze samobojstwa "dowodzi" sie historycznie. to nie moda, poczytaj sobie psychologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghkhkjhgkj
Ludzie żyją bo mają nadzieję, że znajdą miłość swojego życia, dobrą pracę, schudną, wyzdrowieją, wygrają w totka, zbudują dom itp, niepotrzebne skreślić i będą szczęśliwi. Z tym, że nawet jak uda im się coś zrealizować z tej listy to na 99% dojdzie im wiele innych problemów... Śmiem przypuszczać że gdyby pozbawić kogoś NADZIEI na szczęście to największe twardziele i pyskacze z tego forum by się pozabijali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i jest to jakis rodxzaj mody ale na pewno jak jest glosno o tym ze ktos popelnil samobojstwo to tego dnia wzrasta ilosc osob ktore tez sie decyduja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna sobie tam
studentka ---masz 100% racji, z tym ze jak juz mowila, to nie moda. Jesli ktos popelnia samobojstwo i jest to naglosnione, to ci desperaci, ludzie cierpiacy na depresje i choroby psychiczne tez sie na to decyduja, to taki zapalnik dla nich (wczesniej oczywiscie o samobojswie caly czas mysleli i planowali)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdury z doopy wzięte
Co to za bzdury z tymi depresjami i chorobami psychicznymi?? Z jakiej zapadłej wioski piszesz? Co do "chorób psychicznych" to ludzie ze zdiagnozowaną schizofrenią nie popełniają częściej samobójstw od tych "zdrowych". A co do depresji to nie ma sensu gadać bo w naszej prymitywnej kulturze nie ma możliwości, żeby nie uznać jakiegoś samobójcy za dotkniętego depresją :o Po prostu, jak ktoś popełni samobójstwo to wszyscy powiedzą że miał problemy ze sobą bo chcą odsunąć od siebie wszelką odpowiedzialność za położenie w jakim się ta osoba znalazła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samobójstwo też jest jakimś wyjściem z sytuacji. Co prawda drastycznym i ostatecznym, ale jak innego nie ma to co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdury z doopy wzięte
Np ktoś się powiesi bo nie mógł znaleźć pracy i groziła mu eksmisja z miekszkania. Nawet jak napiszę pożegnalny list w którym się wytłumaczy i media go nagłośnią to znajdą się politycy którzy powiedzą że to na pewno depresja bo średnia płaca w polsce to 3,2 tyś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmammm
oj przestancie dla mnie takich ludzi powinni sama nie wiem co.. moja przyjaciolka mi powiedziala jak to jej chlop ja straszyl ze jak odejdzie od niego to sie powiesi. bylo to po tym jak ja pobil i potem chcial przeprosic. kolezanka powiedziala tylko "cale szczescie to jeszcze dostaniemy mieszkanie po Tobie". i tyle jej bylo ... koles zyje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja próbowałem raz
Zgadzam się, że z każdej sytuacji jest wyjście, ale czasem jest nim samobójstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz wolny wybór
Baska Blida kropnęła się z giwery w łazience Irek Sekuła też się kropnął z giwery a wcześniej napisał list pożegnalny zdarza się najlepszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdury z doopy wzięte
PewnaStudenteczka: skąd się biorą tacy ludzie jak ty?? Nie pojmuję jak można być takim totalnym życiowym ignorantem! Tacy ludzie jak ty rozpychają się łokciami idąc przez życie, w dupie mają problemy innych, ale zawsze pozwolą sobie na komentarz w stylu "On słabą psychikę miał".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdury z doopy wzięte
Może i zawsze jest jakaś opcja dalszego życia ale nie nazwałbym jej "wyjściem" bo to odważne słowo. Nie liczy się tylko długość życia ale jego jakość. Myślisz, że jak ktoś się zabija to jest tylko lekko niezadowolony ze swojej sytuacji? Nigdy. Życie to najsilniejszy ludzki instynkt i trzeba być naprawdę cholernie zdeterminowanym żeby go pokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdury z doopy wzięte
więc wręcz przeciwnie - osoby, które się zabijają mają cholernie mocną psychikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie weryfikuje wszystko - kiedyś nawet mi przez myśl nie przeszło, że będe chciał sie zabić ale teraz nie wydaje mi sie to aż tak złym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×