Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dakaska

jak dlugo katar u dwulatka i co na ten katar?

Polecane posty

Gość gość
Super pracuej Baby to jest raczej model z serii tych mniejszych bardziej przenośnych, oczywiście jak na pneumatyczne, ciche działanie, bardzo wysoka wydajność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inhalator zamawialiśmy od Sanity, model nazywa się Pro i rzeczywiście jest pro, bo można go przy nawet najbardziej wymagających kuracjach dolnych dróg stosować, my głównie używamy inhalacji przy przeziębieniach, jakiś infekcjach i też po prostu profilaktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo mi się korzysta z Alergia Stop nie ma tutaj większej męczarni z czyszczeniem, po użyciu można go szybko posprzątać i spakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złego słowa nie mogę jak do tej pory powiedzieć o modelu Baby. Duża wydajność inhalacji, lek się nie wytraca, można szybko dzieciątku podać aerozol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę oryginalna i też pochwalę model Alergia Stop. Dla mnie inhalator bardzo intuicyjny idealny dla osób które jeszcze nigdy wcześniej się nie inhalowały. Prosty w budowie i prosty w działaniu. A do tego rzeczywiście skuteczny – na alergię, astmę, zapalenia górnych i dolnych dróg oddechowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sobie poczytać na http://inhalacja.pl o inhalacji, bardzo fajnie prowadzony serwis, kompendium wiedzy dla początkujących i zaawansowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccc

U nas w domu inhalator jest w sumie regularnie użytkowany i mogę potwierdzić, że ten sprzęt jaki posiadamy od Sanity bardzo dobrze się sprawdza (nazwa to Sanity inhalator dla dzieci 🙂 , jesteśmy z niego w pełni zadowoleni. Tak więc jak szukasz dla siebie jakieś sensownej propozycji to na pewno warto zerknąć na ich stronę, mają też specjalny inhalator dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

Jakoś regularnie nie korzystam z inhalatora, ale przy dziecku na pewno będzie to dobra opcja więc można zwrócić uwagę. Taką dobrą propozycją w tym przypadku będzie model Baby przygotowany przez Sanity właśnie specjalnie z myślą o najmłodszych więc myślę, że to może być taka właśnie dobra propozycja, którą ewentualnie warto będzie brać pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×