Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lisza00

blender

Polecane posty

Gość lisza00

wiem ze to moze glupie pytanie - ale zaczynam dawac mojej corce zupki bo juz ma 5 miesiecy , niestety popsul mi sie mikser , i narazie jarzynki rozdrabniam sama widelcem na sitku ale bede musiala kupic mikser, i zastanawiam sie czy moze wystarczy blender - dokladnie niewiem jakie on ma funkcje i czy sie nada na robienie takich zupek, a potem z dodatkiem mieska ? bo nigdy nie mialam takiego urzadzenia - doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blender jest
do tego idealny sama mam 5 miesięczne dziecko i nic tak dobrze nie zmiksuje na papkę jak blender mięsko też noże tną idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blender jest
do tego idealny sama mam 5 miesięczne dziecko i nic tak dobrze nie zmiksuje na papkę jak blender mięsko też noże tną idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dys tajm in orendż
blender jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam prawie taki sam - tylko ten mocniejszy, 600 Watów. Jest super :D Miskę z nożycami używam bardzo często - robię pasty i serki smakowe. Ubijaczkę do piany oczywiście do piany - i ciasta naleśnikowego - blender do sosów i koktajli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jakiegoś zwykłego Brauna, ale jest świetny. Miksuje zupy, sosy, owoce na papkę, wsio. Jetsem akurat na etapie jedzenia paciar, więc się sprawdza:) Ma też fajny wysoki pojemnik do ubijania piany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny-ale drogi
Braun jest świetny -ale drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o blenderze BOSCH MSM 6B300? Podobają mi się takie wielofunkcyjne blendery, z tym że nie wiem jak się sprawują. Może lepiej kupić taki z jedną końcówką? Co wy o tym myślicie? A może macie jakieś inne typy, sprawdzone, w miarę niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukałam ostatnio na prezent ręcznego miksera,podobnego do tego,jaki mam sama,zauważyłam,że w sklepach są w większości blendery w jakiś kosmicznych cenach,w jednym hipermarkecie "na hali'' znalazłam mikser (zeptera,albo tefal,nie pamiętam) z końcówkami:do ubijania piany,do mieszania ciasta i do blendera (chyba pojemnik jeszcze był),a to wszystko za cenę jednego blendera (niecałe 150zł) jeśli dużo gotujesz,to taki ręczny mikser lepiej się sprawdzi niż sam blender,ja mam swój (braun) conajmniej 16 lat (bo pamiętam,ze go używałam w starym mieszkaniu,a w nowym już tyle mieszkam) i cały czas go używam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×