Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hepi sed

__ co sadzicie o takim pomyśle na ślub?___

Polecane posty

Gość hepi sed

Chciałabym, zeby na ślubie w kosciele przyjaciółka zaspiewała nam fragment "niebieskiej piosenki", a konkretnie te słowa: Kto wstawi się na nami u Pana co drogami krętymi każe iść Kto nas usprawiedliwi gdy Pan się będzie dziwił że to już właśnie my Ja wstawię się za Tobą i z podniesioną głową dziękował będę, że Pan dał mi właśnie Ciebie w radości i w potrzebnie na lepsze i na złe A Ty choć powiedz słowo, że zawsze byłem z Tobą, bo chciałem tak i już I razem chleb jedliśmy i równym krokiem szliśmy wśród wichrów, pośród burz Ty wciąż mnie ratowałaś, za rękę mnie trzymałaś, gdy z drogi chciałem zejść A ja otuchy krople, gdy oczy miałaś mokre, nie raz musiałem nieść Co o tym sądzicie? Od razu uprzedze pytanie- Ona naprawdę potrafi śpiewać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbzzzzzzzzzz
może byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hepi sed
no własnie ksiądz jeszcze nie wie, bo jeszcze trochę czasu jest. A piosenka rzeczywiście swiecka, ale słowa nawiązuja do Boga, więc nie wiem sama, ale chyba mogłaby być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbzzzzzzzzzz
no to spytaj ksiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie zaskakuje
a ja sie zastanawiałam nad ta piosenka na pierwszy taniec ale spotkałam sie z opiniami że ta piosenka jest o śmierci :( ja tak nie uważam ale zaskakuje mnie liczba ludzi którzy tak twierdza :( pomysł super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
i czy to juz koniec z pomyslami na slub...jedna piosenka.? ech ludzie to maja za duzo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hepi sed
nie sypiam... czy jak Ci tam- masz jakis problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×