Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Praca

Oferuję prace-dobre zarobki

Polecane posty

Gość Praca

Witam, szukam kilku osób do pracy w domu. Praca polegałaby na tym, że zamieszczasz ogłoszenia na darmowych stronach www o internetowym kursie Tarota, podając swój adres e-mail. Chętni piszą do Ciebie, Ty udzielasz informacji o kursie (niezbędne materiały otrzymasz ode mnie), gdy już dana osoba się zdecyduje, wysyłasz jej formularz do wypełnienia i odsyłasz wypełniony do mnie. Za każdą osobę, która skorzysta z kursu zarobisz 20 zł. Nic nie płacisz za materiały, tylko zarabiasz. Chętne osoby proszę o kontakt pracakamila@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie kochani......
jak dla mnie ten caly tarot to ejdna wielka sciema, wrozby owszem moze i sie sprawdzają ale u naprawde bardzo dobrych tarocistow, cala reszta to nie umie wrozyc, karty ich sie nie sluchają, pokazują glupoty wiec jaki w tym sens? wcigac ludzi w to cale oszustwo za kase bym nie mogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca
Witam, szukam kilku osób do pracy w domu. Praca polegałaby na tym, że zamieszczasz ogłoszenia na darmowych stronach www o internetowym kursie Tarota, podając swój adres e-mail. Chętni piszą do Ciebie, Ty udzielasz informacji o kursie (niezbędne materiały otrzymasz ode mnie), gdy już dana osoba się zdecyduje, wysyłasz jej formularz do wypełnienia i odsyłasz wypełniony do mnie. Za każdą osobę, która skorzysta z kursu zarobisz 20 zł. Nic nie płacisz za materiały, tylko zarabiasz. Chętne osoby proszę o kontakt pracakamila@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×