Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teraz czas na mnie

ja chce dojsc

Polecane posty

niestety nie doszlam jeszce ani razu do orgazmu za pomoca sexu.zawsze jest to tylko przy \"meczeniu\" lechtaczki przez mojego faceta.podczas sexu jest mi oczywiscie dobrze bez wzgledu na pozycje.sprawia mi on przyjemnosc a czesto czuje ze duzo mi do orgazmu nie brakuje a w szczegolnosci gdy to ja jestem u gory.stosuje wtedy ruchy przod-tyl bo wtedy to wlasnie czuje najwieksza satysfakcje poniewaz moja lechtaczka jest wtedy silniej stymulowana.no ale niestety tu tkwi moj problem poniewaz w momencie kiedy juz juz jest mi naprawde dobrze czuje ze niedaleko jest do orgazmu to mam takie kurcze,prady mnie przechodza ze nie jestem w stanie sie poruszac.po paru takich zdarzeniach moj facet ze mna gadal i sie pytal czemu nie \"jade\" dalej czemu przerywam....a ja k...a nie jestem w stanie...wiec moj facet zaczal chwytac mnie za biodra i mna poruszac ale niestety to juz nie to...wtedy to juz nawet nie odczuwam takiej przyjemnosci z tego a poza tym moj facet nie jest w stanie juz zazwyczaj dlugo wytrzymac(heh rajcuje go jak widzi ze mi jest tak dobrze) i on dochodzi...czy ktos ma rade jak dojsc w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pomysł. Niech twój facet w trakcie seksu jednocześnie masuje ręką twoją łechtczkę. Wtedy powinnaś dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale hmm jak to zastosowac w pozycji klasycznej??troche ciezko bo raczej jestesmy do siebie wtedy przywarci i zawsze jest napraaawdee super ale orgazmu brak a na jezdzca to i tak jest mocno stymulowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale w pozycji na jeźdźca w pewnym momencie pojawiają się u ciebie kurcze które uniemożliwiają ci dalsze ruchy. Najlepiej będzie zorganizować to w pozycji klasycznej - niech twój facet zamiast leżeć na tobie, odchyli się nieco do tyłu. Poruszając biodrami będzie kontynuował stosunek, a jednocześnie będzie mógł masować ręką twoją łechtaczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm chyba dobry pomysl.bede musiala pogadac o tym z moim facetem tylko delikatnie bo juz troche sie zamartwia ze z nim jest cos nie tak ze nie potrafi doprowadzic a tym bardziej ze wiadomo ze do orgazmu jakiego kolwiek zdolna jestem.jak jets u gory to stosujemy taka forme ze on jest odchylony czasami ale to zazwyczaj gdy mamy wielka ochote na szybki numerek i bardziej delikatnie mowiac energiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdljasdk
te skurcze i te prady to orgazm dzieciaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdljasdk ja wiem co to jest orgazm bo mam nie raz ale tylko przy stymulacji lechtaczki a nie przy sexie.a tu nie ma zadnego jakiegos zejscia tego napiecia jak przy samej stymulacji.nie ma bo nie jestem w stanie dalej ruchow wykonywac. to jest bardzo wysokie podniecenie i ogolnie mozne przezycie ale nie orgazm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość końcówka dorsza
ja mam na przciwko taki oto widok; Jolka siedzi, tydzień jej nie było, podaję jej członka do buzi, ona w spódniczce i bieliźnie...z członkiem w ustach tylko zaciska uda i po chwili opada zemdlona...:p zlała się w majtki bez dotykania cipki...tylko piersi jej dotykałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość końcówka dorsza
chcesz ogonem w pychol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koncowko dorsza o co ci chodzi chyba jestes niedorosnietym szczylem i sie wtracasz w rozmowe bo ci sie nudzi.... czlowiek chce sie poradzic a gowniarz zakluca rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość końcówka dorsza
zaczynaj para, może porą :o lubisz zielone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×