Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skoczeek

OPOLSKA SKOK

Polecane posty

Gość skoczeek

kto ma info na tamat rekrutacji i zarobków doradcy klienta w opolskiej skok na terenie województwa śląskiego??? wszystkim pomocnym dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoczeek
dziękuję :-) i jednocześnie podnoszę, jeśli ktoś ma info w tym temacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka245
Skoczeek wysłałes/aś tam c.v? Ja chciałam wysłać ale już sama nie wiem ..........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoczeek
no właśnie mam przygotowane, ale jeszcze nie wysłałam. Nie mam dosw w finansach, wiec troche sie obawiam tego, że nie połapię sie w ciągu zaledwie 2 tygodni w temacie. z drugiej strony do odważnych świat należy hihi. A co tam, na pewno jak co będzie najpierw okres probny. zniechęca mnie tylko pensja, ktoś pisał 1400brutto! to tysiąc netto wyjdzie gdzieś... a jak u Ciebie wrażenia po pzreczytaniu materiału???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka245
dzięki za odpowiedź, ja mam powiedzmy...doświadczenie w branży finansowej( biuro kredytowe). Chciałabym zmienić pracę ze względu na zarobki bo mam 1100 netto. Wysyłałam c.v do kilku Banków, bo tam chciałabym pracować ale teraz kryzys.............:( więc jest więcej zwolnien niż przyjęć. Skoki hmmmm......... różne zdania słyszałam, ogólnie przyjmują prawie każdego- bez zbytniego doświadczenia np: Skok Stefczyka non stop ogłoszenia w sprawie pracy. Zarobki podobno marne... W jednym i drugim są plany do wyrobienia( wtedy dostajesz premię), ale w Banku podobno jak kilka razy nie wyrobisz planu możesz iść na odstrzał do zwolnienia czyli w Banku panuje"wyścig szczurów"to- pracownicy między sobą. Nie wiem natomiast czy w każdym Banku tak jest ogólnie przeczytalam mnóstwo topiców i jeden chwalli sobie pracę a kilku ją nienawidzi. Więc chyba na razie nie wysyłam c.v jeżeli mam mieć tą samą pensję.... Gdybym dostała 1 500 netto to może bym się zdecydowała. A w sprawie okresu próbnego to na pewno 3m-c jak w prawie każdej pracy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka245
może tu coś też znajdziesz na temat skoku bo chyba się kilka razy pojawiły takie komentarze: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3150827&start=0 Ja już sama nie wiem co zrobić .................:( natomiast nie wiem jaką Ty masz pracę, czy jesteś z niej zadowolona i pensja Ci odpowiada?! Wybór należy do Ciebie hihiii i do mnie.... choć powiem Ci , że czasami praca z klientami nie jest łatwa...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoczeek
wątpię, ze prowizja będzie do wyrobienia czytając opinie pracowników różnych instytucji finansowych :-( ojoj myslałam ze w kredytach mozna fajnie zarobic... ciekawa jestem rekrutacji do opolskiego skoku i tego późniejszego szkolenia... jeśli ktoś cos wie w tym temacie, prosze o info :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętna na Skok
również prosze o info w tym temacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś
może ktoś coś wie o opolskiej skok? naprawde proponują 1400 brutto dla Doradcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoczeek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka245
podnoszę jakie zarobki i premie? :) no i oczywiście atmosfera w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość folest45
Sporo sie pozmieniało, a zarobki to czesto prowizje, jak jest sie kiepski pracownikiem to faktycznie zarobek niewielki. Na forum gowork.pl/opinie_czytaj,39016 masz przedziały zarobkowe, czasem sie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×