Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LOLOLOLOL

I CO JA ZNOWU ŹLE ZROBIŁAM/? WYKOŃCZY MNIE PSYCHICZNIE/

Polecane posty

Gość LOLOLOLOL

mój chłopak wyjechał zagranicę do pracy, dzisiaj dzwonił do mnie jego kumpel pytając co tam u niego słychać, bo się nie odzywa nic i w ogole, to powiedziałam, że wszystko w porządku, szuka pracy i w ogóle, na co mój luby oczywiście wyskoczył do mnie, że mówił mi bym innym nim o nim nie mówiła jak ktoś o coś pyta związanego z nim itd.;/ ale co miałam rozłączyć się jak zaczął mnie wypytywać? i teraz się do mnie nie odzywa:| mam dosyć już serdecznie jego tego typu fochów;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLOLOLOL
musiałam to wyrzucic z siebie, bo siedzę nabuzowana cała w nerwach przz niego:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a qq
moze mu sie kiepsko uklada i boi sie, ze to wyjdzie na jaw...pierwsze tyg zagranica z reguly nie sa najlatwiejsze. lepiej sama dobrze wybadaj jak mu sie tam wiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może go szuka wierzyciel. Nie rozmawiaj o nim z obcymi jeśli Cię o to prosi i tyle. Wiesz na pewno, że dzwonił jego kumpel a nie ktoś poszukujący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumple jak i koleżanki bywają wścibscy... Zamiast mówić, co u niego słychać, to powiedź następnym razem temu kumplowi by do niego sam zadzwonił, wtedy będzie miał info z pierwszej ręki A jeśli kumple powie, że nie ma jego numeru bo mu nie dał, to się ładnie odpowiada, że wyraźnie miał jakiś powód. I tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLOLOLOL mój chłopak wyjechał zagranicę do pracy, dzisiaj dzwonił do mnie jego kumpel pytając co tam u niego słychać, bo się nie odzywa nic i w ogole, to powiedziałam, że wszystko w porządku , szuka pracy i w ogóle, na co mój luby oczywiście wyskoczył do mnie, że mówił mi bym innym nim o nim nie mówiła jak ktoś o coś pyta związanego z nim itd.;/ ale co miałam rozłączyć się jak zaczął mnie wypytywać? i teraz się do mnie nie odzywa:| mam dosyć już serdecznie jego tego typu fochów;/ Twój chłopak boi się kompromitacji, taka prawda, że nie każdemu kto wyjeżdża udaje się trafić. Zawsze to jakiś % ryzyka, że się nie uda. Na pewno go to dołuje, a swoje niepowodzenia próbuje zwalić na ciebie. Pewnie jakby miał pracę to byłoby inaczej. Szczerze to go trochę ośmieszyłaś przed kumplem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLOLOLOL
tylko, że to był jego bliski kumpel.......... a nie jakiś byle jaki znajomy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×