Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszka młoda pani domu

Tesco Biedronka czy Lidl

Polecane posty

Gość przyszka młoda pani domu

Za kilka tygodni zamieszkam ze swoim chłopakiem. Dotychczas mieszkałam z rodzicami i obowiązki związane z zakupami raczej mnie omijały, czasami sporadycznie robiłam zakupy.Teraz to na mnie spadnie ten obowiązek. Nasz budżet nie jest jakoś imponujący, więc raczej będziemy starać się zaopatrywać w jakiś tańszych sklepach. Będę mieszkać w takim miejsce, że niedaleko będzie zarówno do Biedronki jak i do Lidla, a i Tesco jest dość blisko. Które z tych trzech miejsc wydaje się wam najlepsze? Jak wygląda sprawa z cenami w poszczególnych sklepach? Lidl i Biedronka uchodzą za wyjątkowo tanie, ale jak wygląda w poszczególnych sklepach sprawa z szerokością asortymentu. Który sklep waszym zdaniem ma większy wybór produktów? A co sądzicie o Tesco? Ostatnio się tak reklamują z tym, że mają również dyskontowe ceny? Może któraś z was kupowała już jakieś ich nowe marki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj
moim zdaniem w tesco jest najdrożej,z kolei w pozostałych sklepach mały asortyment ale za to tanio no i nawet smacze są niektóre produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób rekonesans
i sprawdź gdzie Ci najlepiej pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście najbardziej lubię Lidl, bardzo dobra i tania chemia, dobre podukty spożywcze, szczególnie sery, twarogi. Kupuję tam również wędliny. Mięso też jest dobre, ale dosyć drogie , chyba, że trafisz akurat na promocję. Bardzo dobre słodycze. Mrożonki lepsze od Hortexu. Stałą pozycją u mnie w zakupach są warzywa na patelnię za 5 zł z groszami za 750gr. Ostatnio wypróbowałam marchewkę z groszkiem, kukurydzą i fasolką do kurczaka. Super, marchewki takie fajne malutkie w całości Jeżdzę tam specjalnie po mój ulubiony żel pod prysznic za 3 zł z groszami . Mam bardzo sucha skórę i po wszystkich firmowych skóra mnie swędzi nie do wytrzymania, a ten jest ok. Tani i bardzo dobry. Ale najlepiej jak sama spróbujesz, raz kupcie w jednym slepie, raz w innym, sami przekonacie się co Wam lepiej smakuje. Poczytaj, że topicki, co warto kupić w Lidlu, co w biedronce. Sa takie tutaj na gotowaniu. Tesco bym Ci odradzała, bynajmniej ja nie lubie tego marketu. Wędliny na wagę często nieświeże, pakawane za to bardzo drogie, poza tym często i gęsto przy takiej dużej ilości towaru, kupi się coś , co wcale nie jest Ci potrzebne, ale sie spodobało. Doi tesco jadę tylko jak jest jakaś promocja na proszek do prania, albo cukier. Wtedy kupujemy więcej i dzielimy sie z teściową na pól.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejsido
do biedronki nie chodze, bo mam dosc daleko, ale lidla odwiedzam dosc czesto i wlasciwie kupuje tam cala zywieniowa i chemiczna "baze". w podstawowe produkty typu mleko, cukier, sery, mieso, wedliny, mrozonki, puszki typu kukurydza, fasola, groszek, owoce puszkowane, warzywa i owoce swieze, platki sniadaniowe, slodycze, jogurty, sosy w sloikach, makarony, ryz, kasza - to wszystko kupisz w lidlu i wydasz na to na pewno mniej pieniedzy niz w osiedlowym sklepiku (u mnie w osiedlowym za pol litra oleju zycza sobie 5 zl :O, litr mleka 3,2% - 3 zl, a w lidlu takie samo 1,75 ). a jesli beda ci potrzebne jakies extrasy, ktorych w lidlu nie ma, to sobie dokupisz w jakims carrefourze czy tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy czy będziesz miała czas :). Lidl ma ekstra chemię gospodarczą. produkty W5, wg mnie są lepsze niż niejeden środek markowy. Biedronka ma fajne słodycze, p[aluszki rybne Złota Rybka, tuńczyka w puszcze, tanie artkuły dla dzieci, typu słoiczki, mleka w proszku. Niedrogi jest też nabiał, oraz papier toaletowy Melodia, worki na śmieci, ręczniki papierowe. Natomiast Tesco jeśli chodzi o żywność typu sery, wędliny itd. Bo wbrew pozorom, w Lidlu i Biedronce nie są one wcale tańsze. No i zdecydowanie Tesco ma największy asortyment. Ake prawda taka, że jak pójdziesz, to często kupisz dużo więcej niż potrzebujesz., Także radzę robić zakupy w mniejszych sklepach, a wędliny, sery, mięso w sklepiku osiedlowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ja bym się nie
sugerowala ceną-jesli mleko jest prawie o 50proc.taniej to omijalabym z daeka.Nie wiadomo czy to faktycznie mleko czy zabarwiona na bialo woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Palmer z Twin Peaks
LIDL ma lepsze produkty niż nasze polskie:) taka prawda:)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaaaa
Ja lubię Lidla :-) chemia typu płyny do sprzątania domu jest super - bardzo lubie np. spray do wycierania kurzów z różnych powierzchni albo spray do codziennego czyszczenia kabin prysznicowych. Sery z tego sklepu też są świetne i ogólnie jedzenie jest w porządku. Jeżeli nie robiłaś tam wcześniej zakupów, to musisz popróbować, co Ci smakuje, bo to często nie są polskie produkty spotykane w innych sklepach. Lody, słodycze i mrożonki z Lidla też są fantastyczne. Biedronka to jak dla mnie straszny syf, poza tym wszyscy wiedzą, jak tam traktują pracowników. Tesco jest OK, ale mają często droższe rzeczy, więc trzeba uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lubię kurzu
Do biedronki nie chodzę, po tych akcjach z wyzyskiwaniem pracowników. Co jakaś kobieta poroniła, bo kazali jej dźwigać ciężkie pudła. Coś za coś, unikam tych sklepów. Już wolę iść na zakupy do normalnych sklepów niż tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa jasneeee
faktycznie- jesli chodzo o chemie i słodycze to lidl...nabial jest rewelacyjny w tesco a reszta to tylko w biedronce...biedronka jest naprawde znakomita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuje omijac biedronkę
w moim miescie, kasjerka zesikała sie w gacie bo kierowniczka nie pozwolila jej wyjsc do toalety. Było o tym w telewizji. Juz sie zajeli tą babą, nie wiem jak, wiem ze po niej bedą nastepne. Ludzie mamy Europę XXI wieku. Ja sie nawet bym wstydzila chodzic tam na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollo
TYLKO BIEDROKA, LIDL JEST DO DUPY SKLEPEM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bxbdbz
Tylko Tesco,normalne artykuly po nizszych cenach,w biedronie nic nie ma a w Lidlu niemiexki badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie Tesco potem Lidl - chemia W5 i wędliny Pikok w Biedronce nie znalazłam zupełnie nic ciekawego, byłam kilka razy i wyszłam z niczym 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w lidlu może i niektóre produkty są dobre w smaku ale są marnej jakości i mocno niezdrowe. W biedronce już lepiej ale za to mały wybór. więc chyba tesco zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zanim wydasz osąd o jakości, to poczytaj skład np. wędlin Pikok, a potem sie wypowedz 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tesco jest obecnie drogo
tanio było może przed kryzysem ale teraz jest drożej niz w leclerc real czy carrefur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiska45
Hejka. Ja kupuję zdecydowanie w tesco, dlatego, że jest taniej niż u konkurencji i jest bardzo wiele fajnych promocji. http://tesco.okazjum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tesco to dziadostwo.Śmierdzi i nie mam zaufania do ich produktów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o jakość prod. to najlepiej wypada Lidl. Jeśli chodzi o wybór towarów to najlepiej wypada Tesco, bo to hipermarket. Jeśli chodzi o ceny to najlepiej wypada Biedronka. Jeśli chodzi o produkty dyskontowe to uczulam, żeby czytać składy - szczególnie w Lidlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobisz parę razy zakupy w wymienionych sklepach i sama zobaczysz co Ci przypadnie do gustu, ja np. do tesco chodzę po mięsa, zawsze są w promocji w czwartki, w netto kupuję np. papier toaletowy, płatki górskie, w lidlu lubię czekolady i serki do serników czy mascarpone, w Biedrze kupuję większość potrzebnych produktów poza mięsem, zresztą mam do niej najbliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolverein
pozdrawiam cieplutko wszystkich teskówców z szamotuł, przyjaciele trzymamy się walecznie i dajemy radę. a jak u was w innych miastach? jak chcecie zobaczyć jak u nas się dzieje to wbijajcie na link poniżej, zachęcam do dyskusji, porównajmy jakie mamy warunki w innych miastach http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,19580

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, że najwięcej odnośnie warunków pracy można znaleźć na forum gowork wciąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najczęściej chodzę do biedronki, bo też do niej mam po prostu najbliżej. Ale Lidla też bardzo lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko, byle nie biedronka :( szczególnie wędliny i mieso i warzywa i owoce sa koszmarne w biedronce. jak na taka beznadziejna jakość to drogo w tej biedronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Biedronke i Carefour. Biedronka zdecydowanie wygrywa i rzadko kiedy korzystam z innych sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obciagnijciemi
ja p*****le jakie tepe dzidy.... o czym tu dyskutowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient 1
Tesco to syf patologiczny. P******i faceci laza i klna. Jak w tym syfie patologicznym robic zakupy. To samo sklepowe. Syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×