Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kachnaa

te nieznośne włosy..poradźcie.

Polecane posty

Dotyczące moich..włosów:) oczywiście liczę się z tym,że nikt z Was nie widział mnie na żywo,więc opiszę: długie,do pasa,kolor(naturalny)ciemny blond.Proste.Niestety paskudne w układaniu..Po myciu każdy idzie w swoją stronę,są ogólnie nie za gęste.Kiedyś dokładałam wszelkich starań w uczesaniu na wesele-spałam w grubych wałkach całą noc,rano zrobiłam fryzurę,i po 2 godzinach powróciły do pierwotnej postaci-czyli drutów..A a mianowicie proszę Was o pomoc w fryzurze na ślub:włosy rozpuszczone,z przodu zebrane na tył głowy,spięte jakąś ozdobną,skromną spinką/gumką,i luźno opadające na plecy,układające się w duże loki.Powiedzmy,że mniej-więcej taka http://ikf.com.pl/fryzury-slubne/fryzura20420.htm o takich lokach..że moje są długie,więc celowo chcę je pokazać,bo czemu nie?Może któras z was miała/ma podobny problem,i coś doradzi?Proszę o wstawianie linków do propozycji uczesania,i obiektywne oceny:-) aha,i może jakieś linki do ozdób-najlepiej małe,skromne,i eleganckie.Nie chcę mieć na głowie ogródka:-P oczywiście opinia panów-jeśli takowi buszują na forum-również mile widziana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziś się nie zaloguje.
To zależy jak bardzo masz cienkie włosy.Jeśli bardzo to może lepiej je troche skrócić ,zeby nabrały lekkości? Długie , cienkie włosy nie wyglądają zbyt ładnie.A tu kilka propozcji: http://www.fryzury.info.pl/wp-content/uploads/2007/12/slubna_2008.jpg http://www.stylistka.pl/fryzury/fryzury-srednie-91.jpg http://cocoevent.files.wordpress.com/2008/07/fryzura-12.jpg Warto rozświetlić kilka pasm (byle nie robić pasemek , chodzi tylko o lekkie rozświetlenie), przy białej sukni zrobiłoby to wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze by tak użyć odrzywki do włośów WAX TREATMENT?:) ... prosta w obsługa jak przysłowiowy cep:) ... włosy naprawde sie poprawiaja (mnierowznie duuzo lepiej sie układaja!:) odzywka kosztuje raptem ok 20zł, i dobierasz czy do wlosow jasnych czy ciemnych:) .. a jesli to bedzie za malo to proponuje z tydz wczesniej umowiac sie do fryzjera i na ta jedna okazje (slub) doczepic poprostu kilka pasemek wlosów!:) ... wtedy beda znacznie grubsze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz mieć kręcone to musisz użyć środków przeznaczonych do włosów kręconych czyli zwiększających skręt włosa, pianki dyfuzora lub papilotów. Co do objętości środków zwiększających objętość ale tylko u nasady włosa, żeby ich nie obciążać+ wysuszyć na dużej okrągłej szczotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśliwy myśli
Gwen jakas ty bystra hehehe a twoje rady to o dupe otrzeć można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wlasnie fryzjerka zaproponowala rozswielenie-mam ciemny blond.u kolezanki wyszlo super!-na slubie.tez tak chce.ja mam jeszcze dluzsze,nie chcesz ich zwiazac jakos?np kok hiszpanski? ja bym nie wytrzymala w rozpuszczonych tyle godzin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszeczek
ja ma dlugie proste wlosy tyle ze czarne i tez chcialam loki to zalezy wszystko od dobrej fryzjerki mi krcila pasmo po pasmie na takiej lokowce stozkowej i pianka nic wiecej no i lakier na koniec dla utrwalenia cale rozpuszczone tylko u gory podpiete na diadem moge ci wyslac na majla jak to wygladalo potem bylam na weselu znajomych i mialam je upiete troche nizej cos jak na zdjeciu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia o.
zgadzam się z druga wypowiedzią - jak włosy sa cienkie, to lepiej je obciać do mniej wiecej ramion plus minus 5 cm. Cienkie włosy nie wygladają dobrze, jak są długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myslicie
ogol sie na lyso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myslicie
i na to diadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange red
jest tyle mozliwosci przeciez mozesz zagescic wlosy jezeli nie chcesz klejow itp.to metoda clip in polecam sprawdzaja sie rewelacyjnie fryzjerka przypnie ci je do fryzury slubnej ,a po wszystkim odepniesz tylko musisz dopasowac kolorek do twoich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy dziewczyny ;D nie mam aż takich mysich ogonków:-D ale też nie mogę się pochwalić włosami takimi,że jak rozpuszczę,to nie widać i mnie i osoby która stoi obok ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange red
ja tez mam wlosy dlugie i dopinam sobie nieraz te clip in jedna tasme czy dwie nie wszystkie ,a efekt jest super do fryzury slubnej beda wrecz idealne takiej jak na fotce:)kumpela miala takie do fryzury slubnej fryzure miala przepiekna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×