Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ida9876

Kochanek

Polecane posty

Gość ida9876

Chcę zdradzić męża. Poznałam fantastycznego mężczyzne, oboje chcemy się z sobą spotykać. Powiedzcie, jak jest już po zdradzie? Czy będę mieć wyrzuty sumienia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no coś Ty. Zdradzaj śmiało i często. Baw się dobrze. A potem nie płacz jak dostaniesz po pysku od męża i pozew rozwodowy z TWOJEJ winy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jak cie maz koopnie
dopiero wtedy sie odezwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida9876
kurcze, ale nie znacie mojej sytuacji z mężem - od dawna nam się nie układa. Jesteśmy ze sobą ze względu na dzieci i nie wiem jak on,ale ja udaję, że jest dobrze... choć nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie nie
uklada to rozod bierzinie zaslaniaj sie dziecmi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida9876
ehhhh, wiecie zadałam pytanie o wyrzuty sumienia, a tu tylko osąd i krytyka. Nie zasłaniam się dziećmi. Napisałam tylko, że z ich powodu jestem z mężem. Chyba nie warto tu o nic pytać, bo ludzie są wręcz niemili. Dobrze, że nie opisałam całej mojej historii - może byście mnie zrozumieli albo też pojechali po mnie - zawsze na jedno z dwóch powód się znajdzie. Poza tym połowa ludzi na tym forum zdradziła lub zdradza swojego prtnera / partnerkę. Co za ironia i paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co porady
chcialas? To lez na forum kochanek,a nie do rozodnikow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie wyrzuty sumienia
jak się ma we krwi puszczanie się i zdradzanie partnera... to wyrzuty sumienia nie występują... nie w tej klasie człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
a myślisz, że zdrada jest taka zajefajna?? jasne, jak jesteś szmaciskiem bez uczuć, tak, jeśli nie myślisz o niczym poza chwilą obecną, tak... bycie z kimś "dla dzieci" to typowa wymówka tchórzy i niezaradnych ludzi, a taka decyzja tylko obciąża dzieci :-o tak Ci źle? ODEJDŹ. tak, kiedyś dradziłam. bardzo dawno temu. raz. on się nigdy nie dowiedział. czułam się KOSZMARNIE. potem sama zostałam zdradzona i to było piekło :( jak masz ochotę zdradzić, wyobraź sobie moment, w którym przyjdzie Ci stanąć twarzą w twarz z mężem i powiedzieć mu "spałam z kimś innym, zakochałam się w kims innym", moment, w którym w jego oczach zobaczysz ból, upokorzenie, niedowierzanie, wściekłość i nienawiść. i pomyśl sobie, że już zawsze będziesz oszutką. myślisz, że będzie Ci z tym dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×