Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agent123

A jednak wytrzymałem !

Polecane posty

Dzisiaj mijają dokładnie dwa tygodnie odkąd ostatni raz miałem wytrysk nasienia. Jądra mnie już aż bolą, ale mimo to spróbuję wytrzymać jeszcze trzeci tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaczerwona
mozna wiedziec WHY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak szczerze, to chcę po prostu sprawdzić jak długo można wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowana mama
Ale zeby z takiego powodu chwalić sie an forum??? :O Coraz gorzej z toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek i kot Schrodingera
Nie ma zwyczajnie gdzie zakisić ogóra zupełnie tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaIzabelaIza
nie masz nocnych kąpieli? ;pp a tak serio to ile 23 letni facet moze wytrzymać bez seksu? Moj chłopak wyjezdza do stanów na miesiąc...Mam zamiar go zamęczyć przez weekend ;pp (wylatuje w poniedziałek), Niby mu ufam, ale wiem ze jestem jego pierwzą laską tak na serio, a wcześniej seks był dla niego sposobem na rozluźnienie i sportem. Często zakłądał się z kumplem na imrezach, którą jakąs tam laskę pierwszy zaciągnie do łozka. BYł młody i głupi- sam przyznał... Rozmawiałam z nim o tym, rzuciłam pomysł wspolych seansów przed kamerką zeby sobie jakoś ten czas skrócic... Ale sama nie wiem...mam mieszane uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się w jakim stanie będą moje jądra po 3 tygodniach. W tej chwili są taki napęczniałe że w ogóle nie mogą już luźno zwisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IzaIzabelaIza, jeżeli twój facet przyuczył się traktować seks jako sport, to będzie go tak nadal traktował. Nie łudź się. Dla takich ludzi słowo "wierność" nie znaczy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny kotekPP
8/10 uśmiałam sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniokrad
e...prędzej czy później zlejesz się w nocy...nawet nie bedziesz wiedział...a tu tysiace lasek chodzi z jęzorem na wierzchu byle tylko dać im posmakować ciepłego nasienia...ale ty jesteś świr :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaIzabelaIza
Mówi i pokazuje, że kocha. A ile to jest "dłuuugoooooo"? Agent123 - sprawa jest skomplikowana. Bo ja zawsze broniałam się przed tkaimi facetami. Zaczeliśmy się spotykać na takich niby-randkach, on w międzyczasie bzykał panienki. Nawet kiedys do niego po coś tam wpadłam (studiujemy na podonych kierunkach) i zostałam jedną.... Wiedziałam, ze nie jestesmy parą, i te nasza spotakania są na stopie kolezeńskiej (choć on miał nadzieję na coś więcej), ale spotkanie u niego innej kobiety, która dawała mu to, czego ja nie chciałam zabolało. Zerwałam z nim kontakt. On oczywiscie dopytywał się czemu go unikam itp itd. PO 3 miesiąc przyszedł z kwiatami i powiedział, ze chyba się zakochał- nigdy w zyciu nie czuł czegoś takiego do kobiety bla bla bla i takie tam ;p Ogólnie zmierzam do tego, ze czekał na moje "oddanie się" jeszcze 4 miesiace (byłam dziewicą) i wiem, ze potrafi. Chciałam po prostu popytać inncyh facetów co o tym myślą...Te 4 miesiące wytrzymał ale był ze mną praktycznie cały czas, codziennie się widywalismy, wiem gdzie wychodził i z kim. przecież nei zapytam się swoich kolegów, ani tym bardziej jego co myślą, bo do niego i tak to dotrze.... pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczenia mięśni Kegla sprawiły że rozrosły mi się mięśnie wokół podstawy penisa. Wątpię aby niekontrolowany wytrysk był możliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decolodent
Ja nie uprawialem seksu od sierpnia 2008 i nie onanizuje sie.Wcale mnie jaja nie bola;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IzaIzabelaIza, chodził z tobą na randki i jednocześnie seksił się z innymi dziewczynami ? Cóż, jeżeli uważasz że on może być ci teraz wierny, to oczywiście mam nadzieję że masz rację ale ja w to wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaIzabelaIza
to nie były randki. podkreślam. Po prostu spotkania bez zobowiązań- kino, kolacja, jakieś spacery, dużo rozmawialiśmy. Nic wiecej. Starałam się nie wczuwac, ale kobietom gorzej to wychodzi. Dzięki temu lepiej go poznałam i wiem, ze potrafi być inny- pod pancerzem skurwiela ukrywa się facet, który potrafi i lubi okazywac kobiecie uczucia. Jednak zważywszy na jego przeszłosc nie jestem w stanie ufać mu w 100 pomimo jego zapewnien, ze w głowie siedzi mu tylko jedna konieta, bo jak wiadomo faceci czasem myślą penisami. ;]] To moze zadam wprost: Jak długo potraficie wytrzymać bez kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaIzabelaIza
ja nic nie uważam- im dłuzej myślę, tym mam większy mętlik w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IzaIzabelaIza, masz może jakąś ładną przyjaciółkę ? Poproś ją żeby spróbowała poderwać twojego faceta a potem opowiedziała ci jak jej poszło (czy zaprosi ją do domu ? czy zaproponuje jej seks ?). Poznasz prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinacarycsa
nie daj mu jechać ;ppp postaw ultimatum ;pp a po co w ogole wyjezdza? do pracy czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaIzabelaIza
nie chciałabym posuwać się do tak drastycznych środków. Musiałabym chyba wynając jakąś panienkę.... Na ultimatum już za poźno.... Zresztą ten wyjazd jest dla niego ważny. Nie wyjeżdza do pracy. to taka jakby wymiana studencka. JUż dostał ofertę przeniesienia na stałe, ale jej nie przyjąl ze względu na mnie. być moze jak skończy studia, to będzie robił w stanach speckę. Ale to jeszcze sporo czasu. I ciągle nie wiem jak długo facet moze wytrzymać bez ruchania. Nie mówię tu o masturbacji, bo z tym to wiadomo ;p Zyczę powodzenia Agencie. tylko sobie krzywdy nie zrób ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasdadfk wjtvet
zrobic ci dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i frajer
:classic_cool: ale gadacie głupstwa a laski na kafeterii to rzecz kontrowersyjna np taki Jarek_84 że to forum zgrzybiałych i otyłych bab :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniokrattt
bo on jest nie wyruchany, to dlatego. Mówi, ze dobrze mu samemu - hahahaha nie ma dupy i dlatego tak go ciśnie. ja tez nie mam dupy, ale szukam w wersji z kutasem. Jarek by się nadawał znakomicie. Ale on jest prawiczkiem i nie wiem czy chciałaby analdnie stracic cnotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaIzabelaIza
Agencie jesteś prawiczkiem czy gejem? Nie chcesz czy nie możesz odpowiedzieć na pytanie jak długo wytrzyujesz bez seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniokrattt
jesteś gejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniokrattt
eee tam, myślałem ze gey. a moze jednak miałbys ochotę na trókaj? koniokrattt& Jarek 84 i tyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×