Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Mamo--------jakie kosmate ? Normalne ;) :) Też lubię morze .Zwłaszcza ,kiedy nie ma ludzi i spokojnie można posłuchać szumu i popatrzeć w dal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zwykle jeździmy w sezonie na taka pustą prawie plażę , dzisiaj byliśmy w bardziej obleganej miejscowości ale jeszcze nie bylo za dużo ludzi . Hehehehehhe DKMG - zawsze kosmate mysli są w glowie , jak to facetowi ;) Zmykam na jakiś czas , cholerka nie bedę miała na święta za bardzo posprzątanego mieszkania . Muszę coś porobić jeszcze :) Miłego popoludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałem powiedzieć że nie mówi się źle o nieobecnych:P i ja nie mam wcale kosmatych myśli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama właśnie nie napisałaś ja jestem grzeczny i nawet o takich rzeczach nie myślę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost , troszke szkoda , bo na prawdę jest pięknie na dworzu :) Właśnie zastanawiam się gdzie by się jutro wybrać , bo nie chce mi się siedzieć z chłopcami w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie muszę stwarzać pozorów ja poprostu taki jestem:P I ty lost mi nie wierzysz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że Ci nie wierzę, hehe, w końcu troszkę już Cię znam. :D Mamo, idźcie na tę Waszą piękną starówkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to słaby, normalnie ja nie wiem czemu tutej napotykam na takich niedowiarków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no, uważaj, bo zaraz zajrzę do Twojej książki skarg i wniosków. W wiadomym celu :P tzn. żeby złożyć tam pewien wpis. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - na starówce to raczej będzie krótki spacer i jutro są pootwierane sklepy ;) Wtedy z chłopakami nie chodzę ,bo zawsze mnie na coś naciągną;) Ale powiem Ci ,że dzisiaj sobie kupiłam przepiękną bluzeczkę na sobotnia randkę ;) Cos w stylu jak kupiłyśmy sobie ja tą różową a Ty chyba zieloną . DKMG - ale wiesz ,że z kolei w tym wieku nie myślenie o tych sprawach jest bardzo niezdrowe i niepokojące :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pragnę podkreślić żę moja książka została spaczona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja mam taką w kolorze zielonym, dziś ją nawet przymierzałam. :) To może pojedźcie gdzieś za miasto żeby na spokojnie sobie pospacerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG -Też sobie poczytam co Ci tam nasmarowali :P Lost i jak , dobrze sie w niej czujesz ?:) Ja teraz fundnęłam sobie taką błękitną w kwiatki , teraz latem to pewnie znowu będę wydawać za dużo kaski na ciuchy:O Ale raz się żyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na luzie , chyba :) Troszke stres , bo podoba mi się bardzo .Teraz już rozmawiamy codziennie na skype więc moze nie będzie takiego stresu;) No ale i tak marnie to widzę :O Poprostu chyba bardzo mnie lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×