Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

nie ty straszna tylko ja jestem bardzo nieśmiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się Ciebie nie boję i powiem więcej DKMG -też nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - oplułam przez Ciebie monitor :P :D Awe - ale GKMG mnie "widział" i wie co mówi ,o tym strachu ;) Musze zmykać , chłopcy chcą żebym z nimi Shreka obejrzała :) Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło się z Wami rozmawia ale też znikam .Miłego wieczoru i do jutra -mam nadzieję :) Mamo , DKMG ------spokojnego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama wcześnie jak prawie się kończy:P Ja wiem co mówię bo taki nieśmiały jestem:P normalnie prawie jak prawiczek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno ----DKMG-ale \" prawie\" robi wielką różnicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dami dama dami
DKMG i sama pasują do siebie Powinni być razem! Jeśli nie mogą to mają TU wyrażnie napisać CZEMU! i to już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to jest ten cały DKMG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra poprostu , nie wiem jak można w wolny spobotni ranek wstać o 5 rano ;) Nie potrafię chyba dłuzej spać :) dami dama dami - poprostu nie jesteśmy sobie pisani ;) DKMG,AWE , miłego dzionka i wszystkim pozostałym podczytującym też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mamo :) Ja już też na nogach , bo idę za chwilę robić się na bóstwo ;) u fryzjera :) Tobie , DKMG i pozostałym ( miłym i kulturalnym czytającym ;) ) udanego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lost in you
Helołek! Pozdrawiam serdecznie autorkę. :D Całuski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwujeczki
hej mamo. mam identyczną sytuacje jak ty. i tez musze wstawac o 5 ryle ze nie dlatego ze nie potrafie spac dluzej a dlatego ze moje wampirki mi nie daja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost in you - ja Ciebie też cieplutko pozdrawiam :D Buziole;) Mama dwójeczki:) witaj Ja wstaje szybciej niż dzieciaki , lubię tą ciszę w domu jak jeszcze śpią ;) To są na prawdę bezcenne chwile :D bo potem to już wieczny hałas jest ;) Awe - pewnie zaszokujesz towarzystwo w domu swoim \"nowym\" wyglądem :D ;) Lecę po zakupy a potem jedziemy nad morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lost in you
Tego morza to Ci zazdroszczę. Pewnie już wybyłaś, ale i tak wiem, że pozdrowisz morze ode mnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myslałam , że Lost to ktos znajomy . Tylko ciekawi mnie czy to L .?:) Oczywiście morze pozdrowię , zaraz jedziemy , tylko zjem śniadanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo --------baw się dobrze nad morzem :) Wizytę u fryzjera zaliczyć mogę do udanych ,choć trwała prawie 4 godziny :D Ale efekt jest taki ,jaki lubię ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo --------najbardziej zaszokowałam mojego Pana ;) , który nie mógł zrozumieć ,że można tyle czasu spędzić u fryzjera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lost in you
Pewnie, ze "L" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara już jestem 😭:D Po wycieczce ja padłam a jeden boy poleciał na dwór , drugi dalej ma nadmiar energii;) Ale super było , można było sie opalać normalnie w stroju kąpielowy ;) pograliśmy w piłkę , doły pokopaliśmy , dostałam prezenty w postaci pięknych kamieni muszelek ... i zużytej słomki do napojów :D Potem poszliśmy sobie do knajpki na obiadek , powrót do domu i zaniemogłam :P Lost - bardzo ładnie Ci w tym nicku ;) Oczywiście morze od Ciebie pozdrowione ;) DKMG -a ja myślałam,żeś Ty już na rowerze blisko w moje okolice już zajechał ;) Awe - 4 godzin to ja bym chyba nie wytrzymała :D Strasznie nie lubię chodzić do fryzjera , ale cieszę się ,że jesteś zadowolona z fryzurki i powaliłaś towarzystwo na kolana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG--------na brykanko każda pora jest dobra ;) Jak Ci leci dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo --------ja też ledwo to przeżyłam :( Ale czego nie robi się dla urody na wiosnę :) Fajnie ,że udał Ci się wypad nad morze .Ja nadaję z południa Polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lost in you
Dzięki za komplement, to znaczy, że zostaję w takim ubranku. :D Dziś taka ładna pogoda, ja chyba także wybiorę się na spacerek, co prawda nie nad morze, bo za daleko, ale np. do parku. :) Jestem z siebie dumna, bo dziś porobiłam porządki w ciuchach i okazuje się, że są na mnie dziwnie luźne. :P Chociaż takie pocieszenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyśliłam sie po jakimś wpisie ;) Ja tęsknię za górami ale uwielbiam to nasze morze , jak tylko mam okazję to wskakuje w samochód i śmigam się dotlenić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost , jednak w czarnym bardziej Ci bedzie do twarzy ;) Gratulacje , ja pracuję też nad formą i zaraz wskakuję na stepperek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×