Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Witaj Awe:) Teraz to ja się już biorę za pracę ;) Troszkę się stresuje jutrzejszym dniem ;) Ale wychodzę z założenia ,że kto nie ryzykuje ten nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację :) Nie stresuj się, a wszystko będize dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nastawiam się na miło spędzony dzień i tyle ;) Jeśli będzie fajnie, to mam dla niego niespodziankę - spacer nad morzem,w miejscowości w której on mieszkał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wczoraj mój braciszek był dlatego nie zajrzałam :) A dzisiaj nie będzie mnie z wiadomych względów ;) Zaraz zacznę się szykować a nie tak jak zwykle pół godziny przed spotkaniem ;) Mam stresa strasznego :D Choć przecież tak na prawdę nie ma się czym stresować :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam, że spotkanko odbędzie się jutro. :) Kochana, trzymam kciuki za Ciebie, trzymam moooocno!!!!!!!!! Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie stresuj się, podejdź do tego na luzie, bo nie ma się czym stresować, jak sama słusznie zauważyłaś. ;) Wszystko będzie dobrze, poza tym, na pewno będziesz wyglądała bosko. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - jutro już Święta to raczej nie bardzo ;) To raczej tylko spotkanie towarzyskie, u niego jest za dużo na "nie". Pewnie nie uda mi się go przekonać w razie jeśli mi się także realnie spodoba :) Tobie też Wesołych Świat ! A życzenia pewnie już znalazłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się nie stresować :) Zreszta pewnie on też na całkowitym luzie pewnie nie bedzie . Wieczorkiem jeszcze rozmawialiśmy przez telefon i wiem na pewno ,że mnie nie pogryzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, życzenia dostałam, ale też odwzajemniłam. :) Zapewne Cię nie pogryzie ten Pan. :D Jakby próbował, to powiedz mu, że masz tutaj obrońcę. :D Powiedz lepiej w co się ubierasz. :D To taki bardziej relaksujący temat. :D I całkowicie babski. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze tylko, że powinnaś myśleć pozytywnie. Wiesz, że jeśli widzisz coś w swoim umyśle, niebawem będziesz mieć to w zasięgu ręki? Więc teraz proszę się zrelaksować i wyobrazić sobie, że to spotkanko przemija w cudownej atmosferze, a facet jest Tobą oczarowany. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzę ,zaraz na skrzynkę - dalej nie zrobiłam jeszcze sobie programu posztowego :) Ubieram jasne spodnie i taką fajną bluzeczkę niebieską w stylu japan . Wiesz o jakie bluzeczki chodzi ? Do tego standardowy makijaż i mogę iść miedzy ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się już powoli szykować:) Potem może jeśli wszystko wypali pojedziemy z moja przyjaciółką , jej facetem nad morze na spacer . Tylko oni niech sobie idą w jedną stronę na plaży, my w drugą . Pewnie będę miała jakieś zakusy jeśli chodzi o "mojego" pana :D ;) Jakiś buziaczek czy cuś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szykuj się i nie zapomnij zdać relacji jak poszło. Będę czekała z niecierpliwością. :D Życzę powodzenia, ale to chyba zbędne, bo czuję, że oczarujesz go swoją niesamowitą osobą i zakocha się w Tobie od pierwszego wejrzenia. :) Wszystkie jego wątpliwości stopnieją w wiosennym słonku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mamo masz miałaś ślub kościelny? czemu nie wrodzisz do męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam ślub kościelny . Rozmawiałam z ksiedzem mam dużą szansę na unieważnienie . Jednak nie chce mi sie już o to walczyc . Nie wrócę nigdy do eksa , po pierwsze ma już nową rodzinę , nowe dziecko po drugie jest takim samym dupkiem jak był . Bo zostawia już swoja nowa kobietę , dziecko i rozpływa sie jak we mgle;) Po trzecie - jest mi osobą już co najmniej obojętną i nie wyobrażam sobie z nim być . Znowu żyć w ciagłym stresie ? Po co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kochana Mamusiu życzę CI najlepiej wspaniałego mężczyznę 🌻 przepraszam ale lepiej by było gdybyś Mila rozwód to troszkę grzech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brykanko robale:D Zdrowych pogodnych wesołych świąt, smacznego jajka, mokrego dyngusa i małego kaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja Złoty moralizator się pojawił:P Lecz się chłopie na nogi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×