Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Pomysł może i na miarę naszych czasów ale kiedy będzie na miarę naszych możliwości:P awe ty mnie nie strasz bo ja w kieszeni mam tylko chusteczki i to białe a kapitulować nie zamierzam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama jak nie jesteśmy ja twierdze żę faceci są prości tylko czasem nie mogą się zdecydować czego chcą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe czy to jest propozycja nie do odrzucenia czy mogę jeszcze pertraktować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz znikam .Do jutra :) Mamo , DKMG oraz Ustawo -spokojnej nocy i wszystkiego dobrego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG -------jutro mogą odbyć się pertraktacje ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe trzym sięcieplutko spokojnej nocki i słodkich snów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe dobrze będę miał czas na zaopatrzenie się w koronne argumenty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe miłego wieczorku i spokojnej nocy 🌻 DKMG-"mama jak nie jesteśmy ja twierdze żę faceci są prości tylko czasem nie mogą się zdecydować czego chcą" No właśnie w tym jest problem . Raz pisze tak , raz inaczej a jeszcze co innego było realnie ... i bądź tu mądra kobieto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe dam radę :P jestem specjalistą w znajdowaniu najbardziej debilnych argumentów sama niestety tacy są faceci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie będe do końca życia sama ;) Bo zwykle jak ja zainteresuję się jakimś facetem to jest wtedy facet z takimi problemami ;) GKMG - co byś mi poradził na takiego uparciucha ... dać sobie spokój ?:) Awe - zostań , ja Ciebie na pewno nie będę bić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja rada to przycisnąć gada albo podejmie decyzję albo się wycofa wszystko zależy jaki to typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ustawa sejmowa
awe1 to spierdalaj.. nie wiesz co stracilas, ja naprawde zajebisty jestem... a ty to odtracilas hahaha uroki anonimu, w realu bys sikala z wrazenia, ehh glupia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama to masz bubę znam ten typ jak zaczniesz go cisnąć to się wycofa, ciężka sprawa bo to typ który z jednej strony chce a z drugiej ceni samodzielnośc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mamusi znalazłaś..:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG dokladnie to ten typ . I zaczynam się zastanwiać czy ja nie robię sama sobie zawsze pod górkę , bo od 3 lat ciągle wybieram ten sam typ mężczyzn i nic mi nie wychodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ustawa sejmowa
w ryja to ty kurwa mozesz dostac moją torpede pedale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde sama to jest problem z tym typem że to chce ale jak zaczniesz za bardzo naciskać to ucieknie, z tym że to za bardzo to najczęściej właśnie rządanie deklaracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sama_mama_73 do piekła marsz!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego teraz dostał ode mnie dosyć lajtowego maila . Zależy mi na nim ale też zdaję sobie sprawę ,że z tą odległością i przez net za dużo nie zwojuję sama .W nim muszą też być chcęci a ja nie wiem czy będę miala sily ciągnąć to przez dlugi czas tylko netowo . Wiesz , wyobraźnia i te sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×