Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

sama no orgii po tobie się nie spodziewałem:P:P Baw się dobrze:D tylko nie wpadaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie dzieci mam już w domu ;)chyba ?:P Kurcze, przez ta wiosnę to na prawdę panowie poczuli zew natury ;) :D DKMG - chcę wybrać poprostu najlepszego ;) jestem monogmistką niestety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama każda tak mówi a potem się okazuje że jej się monogamia z poliandrią poprzestawiały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze ale fajnie się Was
hi hi hi, u mnie jakoś chyba tej wiosny nie czują;-) ale wiesz, jakbyś nie dawała rady to z jednego możesz do mnie podesłać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ... przede wszystkim zmień nick ;) :D Ale powiem Ci tak , dzisiaj mi sie trzech nowych pojawiło ;) więc nie będe skąpić i podesłać Ci mogę dwóch do przetestowania ;) DKMG - niestety jestem nieuleczalną monogamiską ;) Ale ciagle jestem na etapie szukania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze uważaj bo jak sama podeślę to nie dasz rady:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was wszystkich + nową Twarz :) z głębokich okopów .Dziś już z nich nie wyjdę :( Spokojnej nocy bez orgii życzę :)Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama ja jestem grzeczny ale opinia to się sama wyrabia:P Normalnie awe ty chyba taka nie jesteś:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , awe nie jest taka jak napisałeś :P Za trudne słowo do pisania z okopów :) Hej Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze ale fajnie się Was
nic nie będę zmieniać, bo ja tu tylko gościnnie;-) zaraz spadam Mamciu, daj spokój, a co ja z dwoma bym poczęła....;-)ja nie wiem, czy z jednym bym sobie poradziła po taaaaaakim czasie posuchy;-) ale dzięki za szczere chęci👄 p.s. dzięki za miłe powitanie, wszystkim:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to jak po długim okresie posuchy to ze czterech:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama to miłego wieczorka życzę i nie zamęcz panów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze ale fajnie się Was
daj spokój chłopie, to mógłby być szok dla organizmu;-) przyjemność trzeba umieć sobie dawkować, tak mnie mama uczyła, a nie tak na raz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze ale fajnie się Was
miłego wieczorku Mamciu, jutro poczytam jak się bawiłaś:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale apetyt rośnie w miarę jedzenia więc po długiej głodówce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze ale fajnie się Was
nie nie nie na dzień dzisiejszy jeden spokojnie wystarczy(łby);-) no i co???? zostawiły Cię kobity samego? widzisz jak to jest z kobietami?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego się już przyzwycziłem:P Ojoj biedny facet jakbyś się do niego dorwała:P no chyba że jesteś krótkodystansowcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze ale fajnie się Was
oj biedny, biedny..biedniutki bym powiedziała nawet;-) ale szczęśliwy jaki:-D nie, nie jestem krótkodystansowcem, tego akurat nie można o mnie powiedzieć;-) ups, chyba się za bardzo już rozgadałam, aż mi wstyd;-) a Ty drogi kolego, proszę mnie już nie podpuszczać, nie ciągnąć za język i nie poruszać mi tu mojej wyobraźni dobrze????;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe jakbyś nie zauważyła nie na darmo zwą mnie złośliwcem:P:P:P ojoj tam od razu ciągnąć za język ale skoro dużo posuchy i tylko jeden facet przeciętny to może być pewien problem:P chyba że trafisz na ogiera no to wtedy różnie może być może on ciebie zamęczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×