Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

pijesz nie jedź bo się wódka z kieliszków wylewa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz rozumiem że 20 km zmieni się po imprezie w 25:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puste kalorie są fajne :P ja tam lubię z pianką na dwa palce:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam bedą tylko trunki bez pianki ;) Obawiam sie,że jak pójdę bez samochodu zostane zmaskrowana ;) ... przez trunki oczywiście :P A w piątek chciałabym pojeździć z chłopcami , w tym koncert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry o poranku :) Już zaczyna kwitnąć mój ulubiony bez :) Muszę iść na nielegalne rwanie :) Miłego i pięknego dnia Wam życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się i ja o tej chorej porze🖐️ awe- 🌼 - legalnie, zamiast bzu, bo jeszcze nie wyprodukowali na kafe;-) dobrego, cieplutkiego i leniwego dnia!!! ludzie, przecież to już prawie weekend;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Awe🌻- narwij mi też ;) uwielbiam bez , u nas dopiero pewnie za kilka dni będzie mozna rozkoszować się jego zapachem i wyglądem :) Dzisiaj niestety bedę mało , muszę intensywnie popracować ale postaram sie choć na chwilkę zajrzeć :) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamciu-cześć i cześć, dzięki za 🌼 i Tobie też 🌼;-) nie przepracowywuj się za mocno, zaglądaj:-D p.s. a mówiłam,że Tomki są the best?! :-D DKMG- 🖐️ oooo, wypraszam sobie, ja legalnie, a nie złodziejki:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka jakie legalnie że się tak spytam :P drzewo się zgodziło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - ja tam bez na krzaczkach będę sobie podziwiać :P;) Rybciu-Tomek na prawdę jest niesamowity przynajmniej na pierwsze wrażenie ;) Ja mam brata Tomka ,więc co nie co, o panach o tym imieniu wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama słusznie:P rybciu a słyszałaś o niemym krzyku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG-ku kręcisz coś, za rano dla mnie na takie łamigłówki, przecież ja jeszcze śpie...😴 a Ty mi każesz mózgiem pracować :-( a zostawmy już w cholerę te krzaki ;-) i krzyki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybciu kochana ja cię męczę z rana jak ty te biedne krzaczki a na nich robaczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, ale ja dziś chyba jakiegoś zamuła mam, w ogóle juz od jakiegoś czasu nic mi się nie chce:-( ta praca, a raczej jej koniec w perspektywie, samotność i inne problemy, zaczyna mnie to chwilami przerastać.Staram się uśmiechać, gadać normalnie, a to wszystko jest jakies takie na siłe, nic mnie nie cieszy...niech coś się zadzieje w moim życiu, bo chyba oszaleję!!! sorki za te moje wynużenia, ale chyba taką miałam potrzebę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko możesz się wynurzać mnie to nie przeszkadza :D Nie łam się będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj rybcia rybcia ty nie marudaj ty się uśmiechnij:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie imprezki ...8 panów ode mnie z pracy obchodzi w tym roku 50 urodziny i postanowiło wyprawić je razem i zaprosić wszystkich pracowników do knajpki ;) Będzie pewnie z 50 osób a jak nasz zakład się bawi to jest na prawdę świetna atmosfera więc zabawa bedzie przednia ;) Tyle,że na pewno alkohol bedzie się lał litrami i akurat z tej atrakcji ja chcę zrezygnować ;) Rybciu- głowa do góry. Spróbuj pomimo wszytko sprawiać sobie jakieś małe przyjemności. To musi byc coś co sprawia Ci radość tak jak mi np jazda na rowerze , od razu powinnaś poczuć się lepiej . Może czas też rozejrzeć sie intensywnie za kimś z kim dni by przyjemniej upływały ?:) To nie jest łatwe spotkać tego kogos ale poznając mężczyzn też można na prawdę milo spędzać czas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×