Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

słuchajcie, nie wiem, czy mnie dziś nie odetną od komputera:-( :-( :-( dlatego już teraz się wolę pożegnać, obiecuję,że jak tylko będzie to mozliwe będę zaglądać do Was. życzę Wam samych uśmiechów, powodzenia w życiu, cobyście poukładali sobie swoje sprawy sercowe i nie tylko;-) Mamciu-trzymam kciuki, jesteś fantastyczną kobietą i napewno Ci się uda znalezć wartościowego człowieka, bo na takiego zasługujesz 👄 awe- Tobie,życzę abyś znalazła światełko w tunelu i swoje życie poprowadziła w kierunku szczęścia, czasem pewne decyzje bolą, ale trzeba coś zrobić, mały krok na przód, aby nie stać w miejcu, trzymaj się maleńka 👄 DKMG- co ja mogę Tobie powiedzieć, rozwiązania szczęśliwego Ci życzę, bądz szczęśliwy, jak będziesz jadł kiedyś golonkę z grilla to pomyśl o mnie ciepło i tego z pianką na dwa palce wypij za moje zdrowie 👄 jak jeszcze zdążę to się odezwę. fajnie było Was poznać, dzięki za wszystko 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia ty też się trzymaj i montuj neta kobieto 😘 poprawiam się bo kurde klawiorka mi świruje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu może nie odetną ? :( A jeśli tak to szybko w domku montuj kabelek ;) Dziękuje Ci za miłe słowa .... w razie czego Tobie też wszystkiego najlepszego :)🌻 Niestety pracuję dalej intensywnie , ale w końcu ruszyłam się troszkę z robotą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia to powiedz że jak odetną to im jaja odetniesz:P reklamacje i owszem można składać KSiW w stopce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz rybcia to jeszcze się od nas nie uwolnisz:P ale będziesz miała 3 dni urlopu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochani :) Rybko --fajnie ,że nie znikniesz ,a światełko w tunelu widzę zawsze :) I dla mnie prawie zawsze szklanka jest do połowy pełna👄 Mamo --idę rwać bez o pólnocy z noktowizorem i narwę też Tobie :) DKMG -:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Wy kochani macie przechlapane, bo jeszcze się ode mnie nie uwolnicie;-) odezwę się jutro, bo dziś trochę zalatana jestem;-) miłego popołudnia i stosunkowo udanej nocy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - to do jutra :) Tobie też takiej samej nocy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to pech .Teraz dorwałama się do neta , to nie ma nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe ja zajrzałam na chwilkę , dzisiaj jest u nas dziewczyna młodszego synka ;) I właśnie wróciliśmy z dworu . Teraz jedzą kolację i muszę ją jeszcze odwieść do domu. A potem dopiero obowiązki :O Coś mi się ostatnio doba skurczyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna synka :) No ,nieźle :D Tak to z tą dobą bywa :) Jak narwę bzu o pólnocy , to pzreślę Ci kurierem :) Trzymaj się i jak znajdziesz czas , wpadnij 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Awe i to ta sama dziewczyna od 3 lat :D ten jest wierny jednej ;) Za to drugi , starszy zmienia średnio obiekt zainteresowania co 3 miesiące ;) Jejku muszę gdzieś dopaść bzu on tak szybko przekwita a ja go na prawdę uwielbiam :) Tylko kurier niech mnie rano za wcześnie nie budzi ;) Chociaż ja i tak ostatnio wstaję o 4:D Zmykam Awe , musze zaraz odiweść małą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK .Kurierowi każę poczekać z bzem aż się obudzisz :) To baw się dzisiaj dobrze i wpadnij jutro :) Przyjemnego wieczoru :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam życzyć miłego wieczoru ;) Dzisiaj znowu mam chłopaków na zmianę raz Tomek , raz wrocławianin. Jutro spotkanie z Tomkiem , pojutrze z wrocławianinem ojjjj żebym się nie zakręciła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wieczoru :) Obyś się tylko z imionami nie pomyliła :) Spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×