Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Mam na szcęście moich Chłopców :) To pomaga , poza tym też posucha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama - powie ,że to już więcej niż romans :D Powiemy ,że to eksperymentalne wysyłanie dobra i przekazywanie energii pzrez przytulanie .Może uwierzy ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe no ty przynajmnie masz chłopców a u mnie skrajna posucha tylko wiecznie niezadowola baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem :( A u mnie wiecznie nadąsany i krytykujący facet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo wieczny foch i co bym nie zrobił to źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrą wersję wymyśliłam ? ;) Wiesz , najgorsze jest to ,że tak naprawdę niczego teoretycznie nam nie brakuje ,a On nie potrafi cieszyć się tym ,co ma . Wiem,że nie jestem bez wad ,ale mam też i zalety .On ich nie widzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam to od lat .Teraz już nie płaczę i nie czekam na cud .Rozwiążę parę problemów i zniknę z Jego świata .Trochę smutno się zrobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj mam to samo i zawsze tak było. najmieszniejsze jest to że ona wypomina mi ze czuję się samotna ale za każdym razem kiedy się starałem to odrzucała i robiła swoje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZNikam , bo syn mi mieszkanie zatopi :D Trzymaj się ciepło [ mocne przytulenie ] i 👄 w czółko :) Do jutra ? :D Pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe też czekam na rozwiązanie pewnych spraw i też chcę to skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój natomiast zawsze mówi ,że ja dziwna jestem ,bo chcę jakiś głupat .No ,cóż.Czas chyba na rewolucję w życiu :) Spokojnej nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe , teraz na chwilke zajrzałami zmykam kawke pić. Bardzo smutno wczoraj pisaliście z DKMG . Jeszcze jakis czas temu miałam te same problemy (nawet gorsze) i rozumiem Wasze sytuacje . Na szczęście można zawsze zmienic swoje życie:) I ja po rozwodzie zaczęłam na prawdę żyć . Dzisiaj ok 11,12 Tomek do mnie przyjeżdża na chwilkę do pracy , wczoraj \"spędziłam\" wieczór z wrocławianinem .Jutro i pojutrze spędzamy czas realnie i wtedy juz na 100% muszę podjąć decyzję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama witaj kobieto 😘 jakie tam smutno ot realne życie z cholerami w domu:P:P:Pa moja ostatnio przechodzi nawet samą siebie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama majowy weekend rozwiąże Ci wszelkie problemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG -ja mam nadzieję,że ten majowy wekkend nie namiesza mi jeszcze bardziej . Za to Ty zmuś sie w końcu do działania. Na to niestety nigdy nie ma dobrego czasu ,zawsze będą jakieś \"ale\" ale w końcu trzeba podjąć tą meską decyzję ;) A gdzie jest nasza Rybcia ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama decyzja to już jest dawno podjęta tylko trzeba pozamykać kilka spraw:P rybcia chyba woli nie ryzykować bo jeszcze się na grilla wprosze czy ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo ,DKMG --całuski ode mnie 👄 Tak , nikt za nas życia nie przeżyje .Trzeba zawalczyć o swoje szczęście :) RYbko ----przyplywaj do nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czekaj ty ja się tak łatwo nie dam powalić 😘😘😘😘😘😘 i czyje jest na górze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×