Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

O , kurczę -poddaję się :) jesteś the best :) Zwracam honor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha:P:P wiedziałem:P:P:P a mnie po staremu czyli udaje że pracuję a oni udają że mi za to płacą:P:P:P w domu jak to w domu już dochodzi do paranoii i tylko musazę się powstrzymywać żeby nie wybuchnąć śmiechem w twarz:P a u ciebie jak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie -obecnie nie ma kłótni ,ale panuje totalna cisza , oprócz oficjalnych komunikatów .Przywykłam .Albo się kłócimy ,albo nic nie mówimy.To jest chore :( Dałam Ci wygrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi jeszcze , czy próbowałeś rozmawiać , ratować , walczyć ? Przecież pewnie coś do Niej czułeś ( czujesz ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież wiem że nie chciałaś mi robić obciachu:P:P:P to tak jak u mnie ale mnie ta sytuacja wybitnie odpowiada a że ona z powodu braku powodów do fochów na mnie, focha na mnie z powodów debilnych to już tylko ja mam polew:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe wszysktkie próby ratowania zostały brutalnie spacyfikowane w zarodku:P:P teraz już nie próbuję bo to nie ma sensu, chyba że najpierw ona zrobi coś z sobą inaczej nie widze najmniejszego sensu, a w to nie wierzę:P To jest typ który dobrze się czuje jak się źle czuje:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem :) Muszę znikać ,ale wrócę i dokończę rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko powiem---u mnie jest tak ,że On się dobrze czuje jak w jakiś sposób mi "dokopie ''.Tylko ,że teraz ja nieźle oddaję :D Ale ,wiesz -to nie o to chodzi w życiu ,żeby się szarpać , obrażać .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie udało mi się szybciej zajrzeć :( Tomek był , porozmawialiśmy , kawę wypiliśmy i ...bardzo pozytywnie ten facet mnie zaskakuje . Zaraz zmykam do domku , szykować sie na imprezkę - zostałam przekonana i nie biorę samochodu . A przyjedzie po mnie ...Tomek .Specjalnie 30 km ,żeby odebrać mnie z imprezy . Sama jestem zła na te swoje dylematy bo chyba poznałam prawdziwego Skarba . Miłego popołudnia ,wieczorku ...itd , itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama to chyba powoli dylematy ci się rozwiazały:P:P::P Przyjemnej imprezy i małego kaca:D trzymaj się cieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo- --miłej zabawy :D Fajnie ,że Tomek Cię zawiezie :) No ,tak musisz trzymać fason ;) Dla Tomka ,oczywiście :D Odezwij się po imprezie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dzieciaki🖐️ jestem, tylko dziś druga zmiana i dlatego milczałam, a wczoraj zapomniałam się usprawiedliwić:-( ale za to dziś nie pozbędziecie się mnie do 22;-) tęskniliście za mną? to milutkie, ja za Wami też...jak tu ładnie i kolorowo się zrobiło, buziaki,serduszka, kwiatuszki...pięknie, dorzucę coś od siebie 👄, bo ja raczej taka całuśna jestem;-) dobra to po kolei: Mamuś- nie chcę się juz powtarzać, no ale muszę - Tomki są najlepsze;-) i jeszcze powiem: a nie mówiłam ;-) baw się dobrze dzisiejszego wieczoru, a jak bedziesz troszeczkę pijaniutka to Tomkowi pewnie też nie będzie przeszkadzało, obyś tylko nie przesadziła;-) awe- przypłynęłam kochana;-) widzę,że pozwolili Ci pokorzystać z kompa;-) DKMG- że ja się boję???? ja nie taka strachliwa, zaproszenie nadal aktualne:-D miłego popołudnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Rybko ,że przypłynęłaś :) czasami udaje mi się dorwać do kompa ,ale nie zawsze wtedy ktoś tu jest :( Nie wiem , czy do 22 wytrwam :) bo walka jest ciężka :) Na razie miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia witaj :D ja znikam będę po 18 trzymajcie się cieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się podziewałeś ? Ja zaraz muszę się ewakuować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe miałem trochę spraw do załatwienia :P ojoj a to czemu ewakuować buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz --- kopię znów okopy ;) A jednak to TY -Łobuzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mówię że nie ja to nie ja :P kurde czy ty już mnie wszędzie widzisz:P:P:P okopy będziesz robić znowu :P normalnie przydałby ci się drugi komp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×