Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Dla dobra nauki , bo jak wiesz ja cierpię za miliony :P Trzym się ciepło ,zaraz wraca pan ;) Spokojnej nocy .Pa :) i tradycyjnie 👄w czółko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe :) Kurcze ,aż mi niedobrze z niewyspania . Znowu nie spałam prawie cała noc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo ,bo nabawiasz się nerwicy .Idź do papteki kup coś na uspokojenie i spróbuj przespać noc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* nie do papteki :D lecz do apteki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam wczoraj "Piłę II" i jestem rozczarowana .Pierwsza część była nowościę , opierała się na emocjach , a ta przypominała ''rzeźnię" :( ,za dużo obrazów , odniesień i powtórzeń.Chyba na niej zakończę tę serię ;) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w recenzjach jest napisane ,że III jest najlepsza ;) I co mam zrobic ? DKMG --zaryzykować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe widzę,że monolog prowadzisz ;) Jeśli chodzi o Piłe na pewno Ci nie pomogę :( Nie znam sie na filmach , mam olbrzymie braki . Do tego jeszcze muszę ciągle biegać w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Mamo --mam jakieś problemy ( chodzi o monolog :) ) ,ale już znikam .Tobie zaś miłego biegania życzę .Zajrzyj potem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja jestem a pewnie nikogo nie ma ;) Jak przeżyje tych praktykantow i brak snu to już dam radę ze wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale znów sama :( Idę na terapię , bo zaczynam prowadzić niebezpieczne monologi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj .Zdrajczyni ;) :D Baw się dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wieczoru i nocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra;) Z jednym na skype , z drugim na telefonie . Obym tylko imion nie pomyliła w końcu bo na zmianę z panami gadam :)Dobrze ,że wiedzą o sobie , przynajmniej jestem szczera nie kręcę a i motywację przez konkurencję oboje panowie mają ;) Jutro do pracy znowu Tomek do mnie przyjeżdża na kawę ...choć tak na prawdę to wszystko bym dała, żeby mieć przy sobie wrocławianina . Choć im bardziej poznaję Tomka tym bardziej przekonuje mnie ten facet . Zresztą o ile prościej by to to wszystko z nim wyglądało . Miłego wieczorku i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mamo :) Nic nie wymyślisz , musisz dać życiu czas , on sam zadecyduj w które ramoina winnaś się rzucić ;) :D Na razie zdobywaj doświadczenie. informacje , a potem ułóż z nich obraz .Który będzie bardziej zadawalający , ten weź do domu :D PS.Ale napisałam metaforycznie ;)Przypomniały mi się czasy licealne ;) Miłego dnia :) DKMG pewnie ciężko pracuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe:) Wiem ,ze za bardzo nic nie wymyślę ;) Wrocławianin znowu z obawami wyjeżdża , zaraz potem daje nadzieje .Tomek idzie na żywioł , nie ma żadnych obaw ... Wiesz kogo powinnam wybrać ?:) Ale ciągle jeszcze serce liczy na zdecydowany zwrot a akcji ;) DKMG - podsypia pewnie w serwerowni ,a potem tu wpadnie i powie jak cieżko był zapracowany ;) Zmykam Awe na kawkę , potem praktykanci , Tomek ok 11 przyjeżdża ... i może ok 14 zajrzę na topik:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo ---chyba wiem kogo powinaś wybrać :) MIłej pracy , kawusi i praktykantów :) Zajrzyj koniecznie ;) DKMG znów będzie bajerował ,jak to On ciężko pracuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyliły mi się minki :) Przy zajrzyj koniecznie powinna być taka :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Ja bardzo ciężko pracuje :P na wet nie mam czasu się piwa napić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG --nie ściemniaj :P Ale miłej pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe ja nie ściemniam :P ide sobie popracować Trzymajcie się cieplutko może wieczorkiem zaglądne chyba że wcześniej padnę :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się trzymaj :D To dziwne ale brakuje tu Twojej złośliwości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pracy nie pracuję , życiowe dylematy i aktywne życie towarzyskie sprawiaja, że zawalam pracę ;) Dobrze,że chociaż praktykanci motywuja mnie do jakiegokolwiek wysiłku :) Tomek wpadł na kawkę , szaleniec jeden ;) Jeszcze nie wyszedł a już mówił kiedy znowu przyjedzie :) Oczywiście nie omieszkałam ,wspomnieć o tej wizycie wrocławianinowi i dostałam maila w którym wspomnial ,ze jest ....zazdrosny . W sumie dzisiaj postawiłam na jedna kartę , bedzie musiał się określić , nie chcę ranić Tomka . DKMG - widzisz ja zamiast pracować to kawki sobie w pracy urządzam :P Awe- coś ostatnio nie mozemy w jednym czasie być na kafe . Ale może dzisiaj wieczorek bedę miala wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sentymentalny Wojownik
Nie, nie ma. Można iść spać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Troszke barbażyńską mamy porę ale nie mam co robić ;) Jak zwykle mały problem ze spaniem mam ;) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×