Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Gość jelenna rykowisku
ta tez spac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelennarykowisku
to nie chodzi o wiosne moglabybyc i zima i bym nie spal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelennarykowisku
nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamo :) Znów nie śpisz ? ja za to śpię całkiem dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe:) Dzisiaj o dziwo lepiej spałam ale w sumie juz podjęlam decyzję i może będę juz spokojniejsza . Jeleń , rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaj się jaka to decyzja ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta rozsądna - Tomek . Wczoraj wrocławianin mnie wkurzył i nie będę ciągle bawić się w kotka i myszkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I słuszna decyzja :) A co Pan z Wrocławia wymyśłił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu mam dość Awe jego niezdecydowania , obaw , raz mówi tak ,że daje nadzieje,żeby za chwilę wylać na mnie zimny kubeł wody . Z Tomkiem wszystko jest proste , chociaż nie ma tego zaangażowania z mojej strony ....Chcę zakończyć znajomość z wrocławianinem ,żeby nie czuć tego rozdarcia które teraz czuję . To trudna decyzja dla mnie bo jednak boli to troszkę . Mam nadzieję ,że jednak już będę w tej decyzji konsekwentna . Musze iść pracować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź konsekwentna .Też miałabym dość takiej zabawy ;) A z czasem ,do Tomka też poczujesz więcej .Lepiej powoli rozpalać ogień , niż gwałtownie gasić wileki pożar zauroczenia :) Powodzenia i miłej pracy.Wpadnij jeszcze , bo znów będę prowadziła monolog, co może niekorzystnie odbić się na mojej psychice ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam ciekawego słychować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry DKMG :) Awe pewnie sama domyślasz się jak cieżko zakończyć znajomość z osobą na której nam zależy .Ale nie mam innego wyjścia. Jak dla mnie facet musi mieć wszystkie części ciała ;) Ale kurcze, troszkę to boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMg - u mnie standard;) Oczywiście miotam się z decyzjami :P Choć teraz chyba już jest podjęta decyzja ostateczna ;) Dalej tak intensywnie pracujesz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -- tak , musi mieć wszystkie części ciała:) Rozumiem ,że ciężko , ale my jeśteśmy w bojach zaprawione ;) DKMG ---u mnie strasznie zimno :( A jak Tobie praca leci ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe a jak Twoje sprawy ? Myślisz już o zakończeniu tego wszystkiego , tak konkretnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie już normalnie praca wychodzi bokiem:P Na szczęście jeszcze tylko ten tydzień a potem trochę więcej luzu:P kurde tyram po 16-18 godzin a końca nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo --szczerze ? Muszę rozwiązać parę problemów , a potem myślę ,że zadziałam dalej ;) Mam do Ciebie też pytanie - czy Twój eks kontaktuje się z dziećmi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG --pewnie chcesz zarobić dużo kasy i pojechać np.na Kanary ? :P Trzymaj się .Silny jesteś .Dasz radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - co Cię takiego czeka ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe kontaktuje i o dziwo jest teraz dużo lepiej niz na początku . Jest już znowu tatą , ma nową parterkę ale teraz zaczął sie dopiero interesować naszymi dziećmi . Będę trzymala kciuki za Twoje pomyślne załatwienie spraw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe pracujemy z GKMG w tej samej branży , ja jestem przed czymś w czym on już długo bardzo siedzi ;) Aż strach sie bać, bo nie wyobrażam sobie po tyle siedzieć w pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie ,że nie zapomniał o dzieciach :) Dzięki za trzymanie kciuków :) Musi być dobrze .Już nie przyjmuję innej opcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta jasne awe chba się przekwalifikować na kanara:P sama tobie to nie grozi:P Przynajmniej narazie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo ---rozumiem :) TY też jesteś komputerowiec ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG --- Ty i kanar :D :D Ależ się uśmiałam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×