Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

awe- niech spróbuje nie zwrócić;-) zdam relacje mam nadzieję po weekendzie;-) dzięki za życzonka, mam nadzieję,że będzie wesoło, ba, jestem pewna, ekipę do takich imprez mamy przednią, tylko niestety ja chyba nie skorzystam z alkoholu, chociaż lubię zimne piwko do grilla, bo zęby mnie bolą i antybiotyk będę musiała chyba żreć:-( :-( :-( spuchnięta jestem, jakby mnie osa użarła:-( córcia wyjechała w poniedziałek, ale już dziś wraca:-D mamo- pogoń praktykantów do pracy, a sama zaglądaj tu do nas;-) kurcze, nie chce mi się dziś nic robić, póki mnie nie zagonią do roboty dobrowolnie się nie ruszam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię takich niezdecydowanych facetów, sorry:-( lubię jak czasem zadecyduje i za mnie i za siebie i jakoś miło zaskoczy na przykład:-D a nie takie tam ciepłe kluchy. może dlatego,że w swoim BYŁYM małżeństwie ( jaką frajdę mi to sprawia,że mogę tak napisać;-) BYŁYM ;-) ) większość spraw załatwiałam ja, odnośnie budowy, dzieci, pracy wydatków i cała reszta ale swoje zdanie też lubię mieć,zeby nie było,że jestem jakąś kukłą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ, Rybko --to przykre ,że zęby nie dają dobrze się bawić :) A co do podejmowania decyzji -u mnie jest inaczej niż było u Ciebie , mojego m nie interesuje moja opinia na jakikolwiek temat .Wszystko załatwia sam , o nic mnie nie pyta i moje zdanie nie ma żadnego wpływu na Jego decyzje ;) To też jest skrajność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D sama bo już ogłupiłaś go kompletnie:D rybcia 😘 pisz po polskiemu co to za kolor przygaszony burgund czy jak mu tam:P awe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Rybciu ja też niecierpię niezdecydowanych facetów .To jest jedna z pierwszych rzeczy na które zwracam uwagę u panów , którzy mnie zainteresują . Myslę, że jest to zwiazane z tym, że mój BYŁY MĄŻ mial nawet problem z podjęciem decyzji co ma na siebie włożyć do ubrania w dany dzień . Jemu nawet właśnie nawet najprostsze decyzje sprawiały problem . Ja też podobnie jak Ty byłam od wszystkiego w domu , włącznie z remontami , mechanikami itp . W sumie ja rozumiem wrocławianina.Już raz w dużej mierze dla kobiety przeniósł się z moich okolic na południe . Tamto niewypaliło i teraz znowu musiałby przewracać swoje życie do gory nogami - dla mnie .To nie jest takie proste przecież . A on jest też już w tym wieku kiedy , tak na prawdę powininen już gdzieś osiąść na stałe . Tereaz jestem nim zauroczona(zakochana?) ale przy bliższym poznaniu się może sie okazać ,że zupełnie do siebie nie pasujemy i rzeczywiście moglo by być Rybciu tak jak piszesz , że wściekły by na mnie był że przeze mnie przewrocił znowu swoje życie Awe jak widać skrajnosci są niedobre ... W zwiazku musi byc partenrstwo.Ja sie zastanawiam w ogóle czy ja będę umiala już teraz stworzyc parterski związek , jak w swoim małzeństwie przez cały czas to ja nosiłam spodnie ;) Ale to było z przymusu . DKMG - wyszedłeś w koncu ze swej samotni :P Stęskniłam sie za Tobą trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -- to ja pisałam ,że mógłby miećdo Ciebie potem pretensje ;) Ale co tam , chodzi o sens :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Związek partnerski --to szacunek , wspólne podejmowanie decyzji , to liczenie się z drugą osobą , to rozmowy ....mogłabym tak długo.Wiem , czego mi brak ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Awe 🌻Mamusiu 🖐️ Mamusiu co słychać? jak z Twoim Panem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe przepraszam , ale ja strasznie zakręcona jestem :) Dostałam właśnie od niego maila , boje się go przeczytać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe nie daltonista tylko co to ma być mnie się to z burbonem kojarzy:P sama tak sobie wylazłem na moment:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo --przecież z mojej strony to był tylko żart :D 🌻 Pzreczytaj a my udzielimy Ci wsparcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG --dobrze Ci się z burbonem kojarzy ;) Bo to podobny kolor -pijaczku ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe- masz rację, to też nie jest dobre:-( DKMG- witaj, po polskiemu to jest piękny kolor, resztę pozostawiam twojej wyobraźni;-) ( sama wymyśliłam taką nazwę, bo u fryzjera to był burgund, ale dla mnie on jest przygaszony:-P mamo- coraz więcej wspólnego mamy widzę;-) u mnie też portki to podstawa, do tej pory jak mam założyć kieckę to jakoś mi nie leży;-) ale spotykałam się przez chwilkę, bardzo krótką z facetem, który chciał mnie zagłaskać na śmierć, brrrrrr.....to jest okropne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty u mnie sprawy sie skomplikowały ;) Awe - ja wiem na czym polega związek parterski :) Tyle czy teraz nawyki związane z tym, że musiałam ze wszystkim radzić sobie zawsze sama nie sprawią, że nie bedę potrafiła dzielić się z parterem obowiązkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"Tereaz jestem nim zauroczona(zakochana?)" ale fajne życzę CI jak najlepiej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RYbko -właśnie -umiar to podstawa :) Wiesz ,ale czasami tęsknię za zagłaskaniem ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo --mądra kobieta zawsze sobie poradzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mamusiu czytaj 🌻 Awe ładnie się uśmiechasz 👄 Ps. mam prośbę jak coś zawsze pisz Lily żeby z chłopkiem raczej "zerwała" :P :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG- dzięki za 👄, dopiero teraz dojrzałam masz i Ty ode mnie 👄;-) awe- ja nie chciałabym być zagłaskana, to nie dla mnie, udusiłabym się chyba:-( ale pogłaskana i owszem, czasem mawet pod włos chętnie;-) mamo-mów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty --dzięki :D A to Lily to ta dziweczyna , którą się zauroczyłeś ;) :) I dlatego napisałeś ,ze znam się na rzeczy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Rybko --głaskania mi badzo brakuje :D Zagłaskać też bym się nie dała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda mówi że nie chce być zagłaskana, potem głaskana, a potem to już nic nie chce:P Rybka kurde czy wy nie możecie normalnie kolorów nazywać awe tylko nie pijaczku dobrze wypraszam sobie nie jestem jakimś tam drobnym pijaczkiem:P menel żul ok ale nie pijaczek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie wrocławian rozsypał sie zupełnie . Zastanawiam się ile czasu zajmie mu uświadomienie sobie ,że mu na mnie zależy . Jakiś czas temu pisalam Wam o facecie z którym spotykalam sie z mojego miasta . Ten sam problem , poranienie po małżenstwie powodowało to że facet bał sie stworzyć związek . I ta sama zabawa była, mówił że nie zależy mu - a ja widziałam że zależy . Potem po miesiącu czasu rzeczywiście zaczął pisać ,że zależy mu na mnie , że chciałby sie spotkać , porozmawiać . Chcial żebym z nim na Dodę pojechala ...ale już byłam umówiona z wrocławianinem . A potem słał mi na koncercie łzawe smsmy co by dał ,żeby zamiast wrocławianina to on stał obok mnie . I szlag mnie trafia na takie coś , bo jestem na 100% pewna, że za jakiś czas będzie właśnie to samo z wrocławianinem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×