Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Ja cenię sobie naturalność , więc w moim przypadku raczej nie da sie zrobić na bóstwo ;) A i pewnie ze stresu bede nadawać w sobotę jak katarynka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak mam :) Nie lubię ciszy .Mam wrażenie , że przerwa w rozmowie to katastrofa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe ze mną jest tak samo , miałam ostatnio próbkę na skype - gadałam non stop , tak żeby nie zapadła krępująca cisza :D Masakra jakaś :D Awe , musze popracować , miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzamin zdałam.. chciałam sie pochwailić i podziekować za trzymanie kciuków (nie ważne czy swoich ;p). Nie moge sie doczekać jak zobaczę swoją mamuśkę. Jednak 1700 km robi swoje... Mogę się jedynie przyznać do zazdrości o partnerów mamy. Jeśli ktoś się pojawiał, mój dziecięcy radar działał bardzo szybko. Sama chodziłam na randki, a do niej miałam pretensje. Teraz po kilku latach patrzy się na to inaczej. Dziecko dużo rozumie. Czasem za dużo. Ne moge pisać jako samotna mama, ale jako dzieciak samotnej (kiedyś) mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Casertana -----------to gratulacje :) Miłego spotkania z mamusią :) Gdzie Ty jesteś ,że tak daleko Ci do Mamy ? Mamo ----------miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pl, mama w italii ;) yh, miała jechać na 3 miesiące, skończyło sie na 14 latach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , te Mamy :) Mam nadzieję ,że jest daleko od tego trzęsienia ziemi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daleko. Ale też czuli tam wstrząsy. Chyba też daltego była zazdrosna bardziej o mężczyzn. Widziałam ją raz na jakiś czas (pół roku, rok, półtora) i nagle jest ktoś inny. Z przyczyn braku mozliwości wyrobienia wczęśniej paszportu (brak zgody ojca) zaczęłam jeździć do mamy jak skończyłam 14 lat. Yh, jestem dzieckiem wychowanym prze telefon ;p Chyba źle jej to nie wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodnemu chleb na myśli ;) Witaj :) Mama gdzieś przepadła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zaraz przepadam ale może za jakieś pół godziny wrócę:P Ja tam nic nie mówię ale staraj się kobieto żeby głodna nie chodzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG ----------będę się starać ;) Jak się dziś już nie spotkamy ,to do jutra :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko wpadłam pomachaćMały miał dzisiaj 6 urodzinki i właśnie ostatni goście teraz poszli .Muszę jeszcze posprzątać . Do jutra, miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe :) Niestety dzisiaj, nie uda mi się za dużo posiedzieć na necie . Mam różne zadania bojowe , włącznie z umyciem samochodu ;) :D Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Awe :) Sprzątam intensywnie:) W końcu dorwałam się do szmaty :D Wieczorkiem zajrzę Miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz , właśnie się dowiedziałam z innego topiku ,że muszę być facetem ---------bo strasznie na Ciebie lecę ;) :) Mam nadzieję ,że tak się nie poczułaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×