Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona_-_-

pytanie o programy partnerskie

Polecane posty

Gość zielona_-_-

Mam pytanie odnośnie programów partnerskich - póki co mało się orientuję, więc proszę o wskazówki: Czy tworząc daną str. internetową i chcąc zamieszczać reklamy czy wizytówki danego programu partnerskiego może to być tylko przykładowo jedna reklama do danej księgarni, czy na jednej str. moge umieścić odnośniki do kilku, np. google, allegro, i jeszcze jakieś księgarnie itp. Czy w takim wypadku muszę mieć kilka str. int, każda do danej kategorii, czy wystarczy jedna?? Czy trzeba podpisywać umowę z danym progr, czy nie trzeba?? (Bo w niektórych znalazłam inf, że się podpisuje umowę zlecenie, a na innych nie było takiej inf, więc nie wiem czy jest to konieczne??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisanie umowy nie jest koniecznie, ale takie firmy nie są dla mnie wiarygodne. Musiałabyś zapytać swojego "szefa", czy dozwolone jest kilka różnych ogłoszeń na jednej stronie, bo to zależy jeżeli podpiszesz umowę, ze nie będziesz umieszczała reklam innych firm to nie będziesz mogła tego robić, zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegromania
Jestem świeżak jeśli chodzi o programy partnerskie, dopiero zaczynam w tym temacie, założyłam blog na którym opisuje swoje przemyślenia na ten temat zapraszam zainteresowanych: http://zarabiaj-na-blogu.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona, wielu początkujących w programach partnerskich myśli, że wystarczy tylko zrobić jakąś stronę, wkleić na nią bannery i reklamy a pieniądze same będą wpadały na konto. To niestety tak nie działa. Przede wszystkim, sama strona, choćby najlepsza nic Ci nie da, jeśli nikt nie będzie o niej wiedzieć. Jeśli więc nie wiesz jak pozycjonować stronę w wyszukiwarkach, jak zdobywać na nią internautów, to sobie odpuść, bo się po prostu rozczarujesz. Poza tym, ludzie coraz mniej chętnie klikają w banery, a zwykle jest tak, że aby dostać prowizję, to ktoś musi jeszcze wykonać akcję, czyli kliknąć w banner i kupić książkę, albo założyć konto. Inną sprawą jest wybór dobrego programu partnerskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .praca.
Witam. Sama jestem zalogowana do wielu programów partnerskich i najwięcej zarabiam na jednym programie. Z doświadczenia wiem, że większości programów nie daje możliwości normalnego zarabiania. Ja z jednego programu mam ok 800 zł msc i to przy minimalnym wysiłku . Chociaż zaczynając prace z tym programem poświęcałam mu ok 3 godziny dziennie. Teraz po urodzeniu dziecka nie mam już na to czasu a dochody i tak są ;-) Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczegółami to proszę o kontakt na maila. Proszę też napisać w jednym zdaniu dlaczego jest pan/pani zainteresowana praca dodatkowa. Witam. praca.info77@wp.pl Do tego programu nie potrzebna jest strona internetowa, można działać poprzez wklejanie linków tzw SPAM, to znacznie ułatwia prace ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×