Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maargaretta

Jak poprawic pupe by była jedrna ?

Polecane posty

Bardzo maze o pieknej pupie jedrnej :) Jakie ceiczenia mam wykonywac? chciałabym poprawaic figure do lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno ćwiczenia Tamilee Webb Ja chcę mieć takie pośladki działają cuda:) Ćwiczyłam to, i faktycznie, jeżeli ktoś ma niewyrobiony tyłek, to mogą one sporo dać. Mnie akurat dużo w tym temacie pomógł orbitrek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest taki półgodzinny filmik, tytuł oryginału \"I want those buns\", spróbuj sobie zciągnąć skądś, jest na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jest dobry ? bo bradzo chciałąbym moc sie pokazac w sotrju w lato ;p a nie w spodeckach zeby nie było widac dodatkowe tłuszczu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty nie wiesz
Solidne lanie pasem na gołą pupe zaradzi wszelkim twoim problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwijcie lekarza
napinaj, napinaj i jeszcze raz napinaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeh napinac to ja moge ale ida nie bardzo idzie napisan pupe a ja cchce miec taka ladna normalnie a nie tlyko napisanmac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwijcie lekarza
ale właśnie przez to napinanie ładnie kształtujesz pupę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mysliscie ;p szerokie biodra a rurki czy mozna je nosic majac szeroieki biodra bo ja tak bardzo je uwielbima a mam dosc szerkieo biodra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia 86
a czy nie majac bioder mozna sobie cwiczeniami wyrobic pupe tak ze optycznie bedzie wydawac sie większ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja szczerze nie wime :) ale tak wsumie to ciekawi mnie to? czy mozna ja niemam ani małej ani duzje pupy taka normnalna :) ale dosc szerokie biodra czy moge powiekszyc tyłek ?KajaMari :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa czyli chdziac i sieidziac mam je napisac tak ? ale iel naile ? ;p bo w taic soarwach to ja niemam poejcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawaaaa
a co z problemem typu ze ja mam pod posladkami waleczek?? jak tyje wszystko idzie w uda :( nad kolana i wlasnie pod posladkami robi mi sie waleczek.napinanie mi tutaj nie pomaga :( macie jakas rade??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zma sie moze z abardfzo ale jelsi chodzi ci o zjechanie z wałeczk i umiesnien nog ja bym tutaj poleciała robie pzrysiadów tlyko pamietaj pełnych ja robie je od miesica okol.o i juz iwdze dosc poprawy uda mi sie torche umeisniły ale i tak nie jest to jesczaszcze taki efekt jakiego ozekluje :) prpponuje 60 dziennie na 3 serie..20 normalnych pełnych 20 z lekkim rozkrokiem i 20 stojac na palacach gdy bedziesz je wyonywac codziennie przyniosa efekt tlyko pamitaj pełje i rece wyprostowane! ps. z czasem np co 2 tyg. kiedy ciało sie juz przystosuje i zacznie pracowac morzesz wykonywac ich coraz wiecej :) KajaMari ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie :) a ile gdzies je juz robisz ja teraz musze sobie podwoic trening ;p a moze ktos wie jak umiesnic brzuszek bo u mnie jest co hehe :) jak siedze tojuz wogole mam jakby to powiedziec oponke :) a niemoge je miec ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie to chodzi mi o ilosc brzuszkow ja robie 50 dziennie ale wydaje mi sie to zamało bo chciałąbym miec aki bzuch z kołeczkiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąsnie dokladnie o to mi chdozi ;p bardzo prosze jezeli ktos wie ile musze wykonywac brzuszow a mam czas do lata czy uda mi sie to wogole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgGg
Jak macie taką możliwość to zapiszcie się na step.Ja chodzę regularnie kilka miesięcy i różnica kolosalna! Pomimo, że mam sporą nadwagę, to właśnie mój tyłek najbardziej się zmienił. Pośladki są \"wyżej\" i ładnie zaokrąglone. Zresztą widać to też po dziewczynach tych szczupłych, które też ćwiczą. Tyłki do pozazdroszczenia:P. Poza tym ćwiczenia w grupie bardzo mobilizują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywwssice nie zostaje mi nic innego do powiedizenia jak postwaic opd twoerdzaca ;p hehe :) ja tez sie zgadazma w grupie jest razniej a jak sam w domu probuje cwiczyc to ciagle nie cche mi sie ;p mobilizacji mi brakuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×