Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maargaretta

Jak poprawic pupe by była jedrna ?

Polecane posty

Gość dfgGg
Ja właśnie wróciłam ze stepu, było super, wieczorem jeszcze idę biegać z koleżanką. Było super, nawet przyszło dzisiaj dwuch chłopaków z klubu piłkarskiego:). Fajnie skakali:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwień słońca --->O tak, PIlates jest naprawdę fajny. Myślałam że będzie mnie bolał kręgosłup, ale o dziwo nic nie boli i w końcu przestałam się budzić rano z bolącymi plecami:) i zauważyłam że jakoś bardziej elastyczna i naciągnięta jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a co powiece kto mi pomoze ? jakie cwiczenia mam wykonywac jelsi na nogach a dkoladniej udach chce spogladajac od boku miec miesiec wystajac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz wystający mięsień to polecam szczerze rower na średnim/duzym obciążeniu jazdy i długie dystanse :) , albo poprostu ćwiczenia na nogi znalazlam swietna stronke , sama sie do niej z pewnoscia zastosuje http://wdziek.info/cwiczenia_na_nogi_i_posladki.html ha i jeszcze takie coś :) - Napinanie mięśni łydek. Stań opierając się oburącz o ścianę lub drzewo. Wysuń prawą stopę przed lewą. Trzymaj lewą nogę tak, żeby była prosta w kolanie, a pięta skierowana w dół i przenieś ciężar ciała do przodu uginając prawa nogę w kolanie. Wytrzymaj tak przez 30 sekund. Poczujesz naprężenie z tyłu pod lewym kolanem i w dole łydki. Powtórz tym razem z ugiętym lewym kolanem i z lewa piętą ciągle na podłodze. Utrzymaj te pozycje. Tym razem poczujesz naprężenie jeszcze dalej w lewej łydce. Zmień stopy i powtórz serię ćwiczeń z drugą nogą. - Napinanie ścięgna udowego. Połóż się na plecach z wyciągniętymi nogami. Przyciągnij prawe kolano do klatki piersiowej, tak żeby twoje biodro było pod katem prostym. Złącz obie dłonie z tyłu na udzie poniżej kolana, aby utrzymać udo nieruchomo. Trzymaj swa stopę zgiętą. Lewa noga powinna pozostać wyprostowana (chyba, że czujesz ból w plecach). Utrzymaj tę pozycję przez 30 sekund. Poczujesz naprężenie w łydce pod kolanem i w niższych partiach uda. Powtórz serię z lewą nogą. - Napinanie mięsni pośladkowych. Połóż się na plecach z wyprostowanymi nogami. Ugnij prawą nogę w kolanie i przyciągnij ją do barku, trzymając klatkę piersiową, ramiona i głowę na podłodze. Spleć dłonie dookoła prawego kolana i lekko przyciągnij do przeciwległego ramienia. Zostań w tej pozycji przez 30 sekund. Poczujesz naprężenie w pośladkach i na biodrach. powtórz ćwiczenie z lewą nogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×