Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

InfernalSign

A6W + ograniczenia, od jutra zaczynam ktoś ze mną?

Polecane posty

Od jutra zaczynam ćwiczenia A6W + OGRANICZENIA nieodpowiednich produktow, mam nadzieje ze cos mi to da albowiem pozostalo co nieco po ciazy , dzis poczul;am wiosne wiewc od jutra zaczynam . Dzis sie zwaze wpisze w stpke i start:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę się przyłączyć :) myślałam o tym od jakiegoś czasu a we dwoje raźniej :) może jeszcze ktoś się przyłaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila0689

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joe black _ miłol ze ktos sie dolaczyl super razem razniej bo ja sama to nigdy nie moge sie zmobilizowac ale jak tak dalej by szlo ze nic ze sonba nie robilam to w lato to chyba bym w bluzach latala musze sie za sioebie zabrac i nie ma mowy :) mam 160cm i waze 81kg :( a bym chciala zgubiuc brzuszek ktory mam :( po ciazy taki flaczek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila0689
ja też chętnie się przyłącze, przydałoby się trochę zrzucić po zimie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila0689
ja ważę jakieś 75kg przy 170cm i też chętnie pozbyłabym się brzuszka bo wylewa się gdzieniegdzie :( zawsze w kilka osób jest raźniej więc od jutra zabieramy się do roboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tyle razy pronbowalam sie za siebie wziac i za cholere nie wychodzi bo tu maz mnie szczypnie i wola jaka ty sloiczna to juz se foplguje :( eh ale ja sie zle czuje ze swoim sadłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gdzies koło 53 ale brzuch moge ćwiczyc też :P za parę tygodni będziey miały brzuchy jak deski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie jem sniadanko a gdzies kolo 11 zabiore sie za A6W :) a na sniadanie jem kanapki z wedlinka i salata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ćwiczyłam A6W i doszłam do 20 dnia, bo mi się już nie chciało :P od wczoraj ćwiczę znowu, mam nadzieję, ze tym razem uda mi się wytrwać do końca. :-) powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dawno się nie udzielalam na forum, więc zmieniam stopkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na \"szósteczkę\" to ja też się czaję od pewnego czasu. Sama w sobie to ona cudów nie zdziała, zwłaszcza przy dużej ilości sadełka (sprawdziłam), wypadałoby dodać coś jeszcze. No ale ja i tak jako dodatek typowo na brzuch ją chciałam. Tylko tak się zastanawiam czy nie zacząć po świętach, w końcu wiadomo jak się człowiek przy takim obżarstwie za ćwiczenia zabiera. Z drugiej strony może skorzystać z okazji że taka akcja tu rusza i się \"doczepić\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy od dziś? dołączam :) co prawda miałam zacząć miesiąc temu, ale dopadły nas choroby i plany zostały planami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam ją w tamtym roku ale doszłam do połowy heh, + ćwiczenia na inne partie ciała w kupie raźniej :) InfernalSign fajnego masz męża ;) gruby miś nie wymiguj się :D zostałaś juz zwerbowana :) pozdrówki dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamierzam się wymigiwać - poćwiczyłam, ale początki są proste, trudniej wytrwać całe 42 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) śmiesznie wyszło :) sama napisałaś - że Cię podskubuje i mówi, że jesteś śliczna - znaczy fajny ;) :classic_cool: mój też tak robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no fajny fajny :) ale wiesz jak sie nie ma figury jaka by sie chcialo to zle sie czuje czasem jak mnie tak podskubuje :) ale w sumie czasem bywa to bardzo mile az za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam i ja to uczucie ;) ale co tam, schudniemy ZWŁASZCZA dla siebie i swojego lepszego samopoczucia :) damy radę, "szóstka" przynosi dobre efekty - wiem, bo to nie pierwsze moje z nią zmagania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam we wtorkowy poranek :) zaraz zrobie sobie snadanko i standardowo pocwicze ok 11, potem zabiore mala na psacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w słabszej kondycji mój brzuch niż myślałam :o nawet po wczorajszej serii dzis lekkie zakawasy w brzuchu! ale nic to, mięśnie dojdą do formy :) tylko trzeba trochę czasu i duuuuuuuuuużo systematycznośći ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×