Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boje się

2 tyg spóźnia mi się okres a mam objawy jakbym miała go dostać

Polecane posty

Gość blondynka86
oki, napewno jutro sie odezwe jak mi poszlo:) i za Ciebie trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Tamten
najwyzej z rozpaczy sie powiesisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy jest inny
polopiryna jest bardzo szkodliwa dla płodu , szkoda, że nie przeczytałaś ulotki test robi się z moczu, nie trzeba być na czczo najlepiej z porannego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje się
dzięki wam że się odezwałyście, ide się kąpać i spać, a rano do apteki!!!!!!!!!!papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo123
kochana nie denerwuj sie.... moze tak naprawde to nie jest ciąza;) kup sobie rano test... koniecznie płytkowy... zrobisz i sie uspokoisz... a nawet jesli jestes w ciazy to poprostu ciesz sie... masz 24 lata... ja jeszcze tyle nie mam a pragne dzidziusia.... a jesli ojcem jest mezczyzna którego kochasz to poprostu pomysl ze tak musiało byc;) trzymaj sie i nam koniecznie napisz co i jak jutro;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje się
napewno zajrze, dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje się
dzwoniłąm wczoraj do chłopaka, powiedział żebym nigdzie nie jechała tylko poczekała na niego do wieczora , że on kupi , jakoś wytrzymam może tyle godzin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczadelka w gore
prowokacja:o:i do tego chujowa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka86
a ja zrobilam i okazalo sie ze moj test byl niewazny, bo od razu pojawila sie ciaza, bez paska testowego:/ takze jutro powtorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ja też mam takie objawy. tylko że ja mam 17lat nieskończone i jestem dziewicą. między mną a moim chłopakiem był \"tylko\" peeting. nie miał wytrysku ani nic, jednak boje się że mogę być w ciąży. mam obolałe piersi i ból brzucha w dolnych partiach tak przed/podczas okresu a okresu jak nie było tak i nie ma. a właśnie powinnam go dostać:/ jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka86
kassska ale Ty powaznie pytasz czy się nabijasz??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę się pytam:p nastała era \"ciąży z palca\" wiem że wiele osób sądzi że to tylko gadanie ale na wielu forach m.in na tym pisze że to możliwe bo na palcu chłopaka mogą się przenieść plemniki. a jak ja sobie coś wkręcę to pizdziec odwrotu nie ma, ktoś musi umocnić mnie w stwierdzeniu że zajście w ciąże w taki sposób jest niemożliwe. tylko nie wiem wreszcie czy to możliwe czy nie a brak okresu doprowadza mnie do szału:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka86
mysle ze w ciazy napewno nie jestes:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ale i tak dopóki okres nie przyjdzie to będę się martwiła:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka86
to skoro tak sie martwisz to dlaczego nie zrobisz testu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie wyobrażam sobie tego że mógłby on był pozytywny.. nie wiem co bym zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka86
hehe, no ale skoro masz podejrzenia to zrob, przeciez w koncu bedziesz musiala zrobic, wkoncu sie dowiesz ze jestes w ciazy, albo zobaczysz kreseczke, albo brzuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejże
coś mi się nie chce wierzyć, że posłuchałaś chłopaka i nie poleciałaś rano do apteki po test. Jak bym nie wytrzymala nerwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka86
a co w tym dziwnego.i tak lepiej jak zrobi rano wiec co za roznica,, mi tez dzisiaj okazalo sie, ze test jest niewazny, i dopiero teraz bylam z chlopakiem po nastepny bo i tak rano trzeba zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje się
ja piernicze te testy ciązowe sa jakieś porąbane!!!!!!!!! mój marek kupił 2 testy i na jednym wyszło ze nie jestem w ciązy a na drugim że jestem!!!!!!!!!! może dlatego że wieczorek robilam? i co mam jutro po 3 isć!? chyba lepiej jak się zarejestje do lekarza, a tak wogóle to balam się robić tego testu nie robiłam przez godzine bo nie mialam odwagi i kurde jeszcze gorzej mam teraz! najpierw się ucieszylam a potem rozpłakalam...:(( a wogóle ktoś tam pisał ze nie wierzy że jakaś prowokacja;/ po ch** mialabym to robić;/ pozatym od rana padało bylo zimno, nie mam samochodu i daleko trzeba jechac do apteki, wiec już odpuściłam bo i tak wieczorem marek mi przywiózł, a najlepiej bo nie wyrzuciłam tych testów do kosza żeby nikt w domu nie widzial tylko spaliłam w piecu heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak podejrzewałam ze zaszłam w ciaze zrobiłam az 4 i kazdy pozytywny!i jeszcze pare dni i czeka tez mnie to po raz drugi bo podejrzewam ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje się
nie wiem ja sobie tego nie wyobrażam teraz:( chce mieć dzieci ale za 2 lata, poślubie i po skończonych studiach, nie teraz:( jeszcze jak sie okaże że jestem a wzięłam wczoraj polopiryne to pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prawda taka jak bedzie ciaza to czy rano czy w nocy czy w południe to i tak ciaze wykaze.ja pierwszy robiła po poludniu i były dwie rózowe krecy od razu po tygodniu od poczecia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... polopiryna
Jeśli spóźnia ci się okres 2 tygodnie i jesteś w ciąży, to przy założeniu cykli 28dniowych jesteś mniej więcej w 6 tygodniu ciązy, a więc zarodkowi kształtuje się właśnie serce a tą polopiryną mogłaś mu to serce uszkodzić gratuluję głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje się
martwie się strasznie nie wiem co robić, jeszcze moje dawna lekarka już nie pracuje a do faceta nie pójde, musze znaleźć kogoś, jakąs kobiete dopiero. Nie wiem czy to ma związek z tym o czym pisze teraz, z tymi objawami ale przez ostatnie 2 albo 3 okresy mialam tak że w pierwszym dniu miałam odrobine krwawienia praktycznie nic, pare kropel, potem nic dopiero na drugi dzień,i zawsze mam 3 dni a na 4 już praktycznie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje się
no to zajebiśćie , nic tylko się zabić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje się
mam cykle 25, 24 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje się
nie wiem jak to jest, w pierwszym miesiacu ciązy wogóle coś czuć? jakie to uczucie, czy raczej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nie ma moim zdaniem obaw ja miałam tak samo :):) Nawet pisałam tu o swoim problemie okres też mi sie spóźnił i też miałam te same dolegliwości jak Ty .Już nawet robiłam test i wyszedł negatywny to już nadzieja ale bałam się , że testy kłamią robiłam go przedwczoraj a dzisiaj dostałam miesiączkę . Teraz okres się może spóźnić jest przesilenie wiosenne , stres, nerwy go opóźniają ja niepotrzebnie się denerwowałam , że niby jestem w ciąży i tylko niepotrzebnie . Ale jeżeli chcesz możesz dla pewności zrobić test , jeżeli to Cię ma uspokoić :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie to testy
zrób jeszcze jeden test z porannego moczu, ale wybierz taki co wykrywa już 6 cio dniową ciążę, albo zrób test z krwi, z krwi daje 100 % pewności, robi się go w laboratorium testy z apteki mają różną czułość, jak facet kupił dwa rożne, to jeden mógł nie wykryć wczesnej ciąży, a drugi wykrył, albo trafiłaś na zepsuty, też się zdarzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×