Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość idiotkaaaaaaaaaaaa

zakładam klub idiotek,ktore umyły w weekend okna

Polecane posty

Gość idiotkaaaaaaaaaaaa

jestem pierwsza-leje od niedzieli u mnie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okna się myje jak jest
powyżej 15 stopni nigdy nie zrozumiem nawiedzonych czyścioszek które pośwęcają swoje zdrowie dla czystych szyb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotkaaaaaaaaaaaa
jasne-czyli kurde na swieta Bozego arodzenia i przez całą zime masz je upieprzone;)gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę mieć upieprzone okna
niż napieprzone w głowie wolę inaczej przygotowywać się do świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobotę było cieplutko i luby umył nasze okna, nie pada, a swiat za oknami wiosenny ja gotowałam obiad, nie pomagałam, bom nieco zasmarkana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już umyłam 6 okien, w tym dwa w ostatnią sobotę. Było ciepło, ale wiało jak diabli, mam okna starego typu, które trzeba zciągać z zawiasów żeby umyć. Tak więc umycie dwóch okien zajęło mi czas od 11tej do 18tej, bez przerwy:) nauszniki na łeb, i dawaj:-D na mycie okien nigdy nie ma dobrej pory, raz jest za zimno, raz za ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja jestem następna, też myłam okna w sobotę pięknie słonce świeciło a dzisiaj leje. Pozdrawiam wszystkie które wymyły okna w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixi
przeciez okna to meska robota.Po co Wy to robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie meska
robota to mycie kibla,podłogi,pranie i prasowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U mnie tez chlop
okna myje,podlogi,lazienke i prasuje(ale malo prasuje bo mamy suszarke) ooo no i zmywa zawsze bo nie mamy zmywarki.Ja gotuje,wrzucam do pralki rzeczy i skladam,scieram kurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiowaa
U mnie męska robota to sprzątanie na polu, koszenie trawy, zajmowanie się samochodem, trzepanie dywanów, zakupy i wszelkie inne prace remontowo-wykończeniowe, a tych nie brakuje:) jak się w bloku mieszka to się nie wie ile czasu i pracy kosztuje utrzymanie domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyźni - taka mała
misiowa - to weź i się zamień ze mną - na mieszkanie w bloku, skoro tak Ci źle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiowaa
nie twierdze ze mi źle, tylko nie moge zrozumieć jak mieszkańcy bloków mogą narzekać że mają w domu dużo pracy, np przy myciu okien. Przeleć się po ogromnym ogrodzie z kosiarką 2 razy w tygodniu, a potem jeszcze wszystko zgrab, zamieć podwórze, umyj 15 okien, to pogadamy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale za to masz
dom jak sie patrzy, to czego te pretensje jakies. Kazdy ma to , co chcial miec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
A ja mam 35 okien bo te w piwnicach tez myje.Wszystkie juz umyte-2 dni bo są nowe drewniane z ciemnymi ramami więc zaden problem.Od roku myję tylko wodą z octem i ściereczkami z mikrofibry z Lidla za 7zł.2sztuki.Nic się nie maże,zostawiam wilgotne i po kłopocie.Polecam Dziś piękna pogoda więc praca w ogrodzie.Najgorszy jest mech,ktory zaatakował moje trawniki i nie mogę się go pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne słońce :D To i ja umyję. Tylko nie mówcie że jutro będzie lało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się wpisuję na listę ;) umyliśmy z mężem okna w piekną sobotę, a od niedzieli lało, ale nie będę poprawiać, bo trochę tego jest - 24 sztuki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×