Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SmutnyRobert

Jak mam przekonać moją dziewczynę

Polecane posty

Gość SmutnyRobert

że to co się stało to naprawdę nic wielkiego? Znamy się dwa lata, wszystko układało się wspaniale, aż do pechowej sobotnio/niedzielnej nocy. Otóż moja dziewczyna została u mnie na noc, sex był ok, jak zawsze. Problem powstał rano, kiedy po przebudzeniu okazało się, że ona w nocy dostała okres. Rozryczała się, zaczęła przepraszać, zachowywała się jakby świat się kończył. Potem uryczana poszła do siebie, teraz nie mogę się z nią skontaktować, wyłączyła telefon i nie odpisuje na meile. Co ja mam robić? Zaznaczam, że nie uważam, żeby stało się coś aż tak strasznego, żeby robić z tego taką tragedię. Rozumiem, sytuacja niezręczna, ale każdemu może się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdafsdf
a co w tym niezręcznego???????????? plywales po czerwonym morzu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytss
jak malolata nie dosrosla do seksu to tak jest. A swoja droga chyba powinna wiedziec kiedy spodziewac sie miesiaczki. Glupia malolata i tyle. Co ty mozesz zrobicpoczekac az jej przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1003
fajnie,że tak do tego podchodzisz :)...idz do dziewczyny i powiedz że przeciez nic się nie stało,że to narmalne...tylko absolutnie się nie śmiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnyRobert
Nie śmiałem się, a ona nie jest małolatą. Ma 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laborant_Marek
powiedz jej, że za miesiąc zapraszasz na kolejne świniobicie myślę, że spodoba się jej Twoje poczucie humoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodziewac sie mozna
ale sex czesto przyspiesza te sprawy... Nawet o tydzien. Przeciez nie bedzie kobita latala z podpaska w gaciach przez pol miesiaca, bo "sie spodziewa" :O Wspolczuje dziewczynie... Nie dziw sie, ze jej glupio. Z czasem przejdzie wstyd. Najlepiej nie wracaj do tego i nie rozmawiaj z nia na ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
daj jej chwilę czasu aż ochłonie a później na spokojnie porozmawiaj z nią że nic takiego się nie stało że to naturalna sprawa itd....podejdź do sprawy z czułością a powinno być dobrze w sumie jesteście już 2 lata razem więc raczej nie powinna reagować tak histerycznie no ale każdy jest inny....a były przypadki że rozmawialiście na temat okresu całkiem naturalnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytss..-mama nie nauczyła Cie kultury??????Sam jesteś pewnie małolatem sądząc po sposobie i tonie Twojej wypowiedzi... Autorze topicu postaraj się Ją przekonać, że nic złego się nie stało i, że przytrafia to się wielu osobą:)Przejdzie Jej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnyRobert
Nie rozmawialiśmy na ten temat, ale skąd miałem wiedzieć, że coś takiego tak ją zawstydzi. Zdarzało się, oczywiście, że mówiła, że ma akurat okres a ja to rozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodziewac sie mozna
po co rozmawiac. Stalo sie i juz. Lepiej o wstydzie zapomniec, a nie jatrzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz jeszcze czas
trzeba było trzymać fiuta w ryzach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnyRobert
Mam nadzieję, że jej przejdzie. Dzisiaj idę do niej i mam zamiar porozmawiać o tym co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkafdtyhdghd
kurcze przeciez to normalne.. kiedys tez dostałam rano okresu u faceta.poplamiłanm przescieradło.chciałam zabrac do siebie i uprac ale on sie uparł ze nie ma sensu i wyrzuciła jak matka sie zapytała co stało sie z przescieradłem to powiedział ze sie "popsuło"hahahaha przejdzie jej nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle, ze ona moze sie boi, ze przestanie byc dla Ciebie w jakis sposob atrakcyjna, ze bedziesz ja kojarzyl z tym wydarzeniem. Wiec porozmawiaj na spokojnie, w koncu to fizjologia kobiety, powiedz, ze kochasz ja tak samo i potem juz wiecej do tego wydarzenia nie wracajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosssssokos
Ludzie ale macie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AretaF
Okropna panikara z tej twojej dziewczyny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia.78
nic innego ci nie pozostaje Robercie jak z nia spokojnie porozmawiac , ojejku przeciez takie rzeczy sie zdarzaja , a na marginesie to twoja dziewczyna jakas wrazliwa jest , ze sie tak zachowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie no...
Histeryczka z tej Twojej kobiety. Od dwóch lat w stałym związku, a nie ufa swojemu mężczyźnie...? Wstydzi się czegoś tak naturalnego i oczywistego...? Ja jestem z moim ukochanym od roku i kochamy się nawet kiedy mam okres, co jest dla nas obojga wyrazem absolutnego poczucia komfortu i wzajemnego zaufania w związku. Rozumiem, że nie każdy tak ma, ale dla mnie to jest naprawdę niezrozumiałe i asbdurdalne zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie wydaje ze autor nie
wydaje mi sie, ze autor nie napisal w prostu ale ona dostala ten okres podczas snu i zwyczajnie pobrudzila przescieradlo itp i dlatego jej tak glupio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnyRobert
Myślałem, że to zrozumiałe, że podczas snu. Pobrudzoną pościel wrzuciłem do pralki i miałem nadzieję,że będzie po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elegancki Pan
Bezczelna, jak mogla ci to zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oopopliu
Krrrrwawa marrrry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleroton
Miałemtakie samo doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×