Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariola1972

czy ktoś się tym zajmował?

Polecane posty

szukam konkretnej pracy ,którą mogłabym wykonywać w domu,ponieważ mam male dziecko i nie mogę wrócić na etet do pracy.Zaoferowano mi ostatnio WYKONYWANIE ZADAN INTERNETOWYCH,szczegóły znajdują się na stronie http://www.skandek.maniak.pl/ Czy ktoś tak zarabia lub zarabiał? Jestem ciekawa czy to uczciwa firma i czy się opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna mgła
Kobieto!!!! Nie rozsmieszaj mnie. Nie ma żadnej pracy, ktora mozesz wykonywac w domu, chyba, że jestes szwaczka i masz odpowiednie maszyny. Oddaj dziecko do zlobka, czy przedszkola i bierz sie do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by byla taka możliwośc to bym to zrobila.Niestety ,córka ma 1,5 roku a miejsc w żlobku nie ma na najbliższe 2 lata,.Juz to sprawdzilam.Nie ma nawet szans aby zapisać ją na listę rezerwowych.Na opiekunkę mnie nie stać.Chcialam sie tylko dowiedzieć czy to jest prawda z tą pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze :nie jestem nierobem,bo mam przepracowane 20 lat uczciwej pracy Po drugie nie mam bachora tylko córkę Po trzecie takie slownictwo używaj sobie do swoich znajomych i rodziny a nie do mnie.Nierobów i bachorów poszukaj sobie w rodzinie. Zapytalam się grzecznie czy ktoś się tym zajmował i oczekiwałam grzecznej odpowiedzi.Jeśli się tym nie zajmowaleś to się nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×