Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kochanamalutkadorotka

Praca w OPEK

Polecane posty

Gość Kochanamalutkadorotka

Cześć dziewczyny :) Zostałam zaproszona na rozmowę w sprawie pracy w firmie OPEK na stanowisku pracownika biurowego. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć coś na temat tej firmy? Na pewno zapytają mnie ile bym chciała zarabiać i nie mam pojęcia co odpowiedź :( Mam już dość spore doświadczenie w pracy biurowej, więc na pewno mogę powiedź troszkę więcej niż osoba bez doświadczenia :) Macie jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onael
aż sam jestem ciekawy jak jest w tej firmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowamamba
2500 netto za parce w biurze Opek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KURIER Wrocław
opinia: Przewoźnicy, nie dajcie się wciągnąć we współpracę z firma kurierską OPEK WROCŁAW!!! Umowa tak skonstruowana, ze masz zero praw!!! Bezzasadne obciążenia, jeździsz po 12-14 godz a faktura miesięczna 2200 zl, odliczą Ci obciążenie, nawet nie wiesz za co, zero wyjaśnień i możliwości odzyskania pieniędzy i nie dosyć że nie zarobisz to jeszcze musisz dopłacić do interesu!!!Żenada!!! Najlepsze to to, że VAT płacisz za całą fakturę a oni wypłacają ci np 800 zł mniej na konto. Kierownik w ogóle nie pomocny, zwykły tyłkoliz. Kurier to dla niego robol, a przecież OPEK nie ma swoich kurierów, tam jeżdza prywatni przedsiębiorcy!!! Pracowałem tam na moje szczęście bardzo krotko, jak tylko sie zorientowałem jaki to syf to nogi za pas!!! Bałagan, kierownictwo wulgarne, agresywne, chamskie, bezczelne, zwykli karierowicze, traktuje sie ludzi jak, bezmózgie woły robocze, czysty mobbing!!! Nie dajcie się wmanipulować nieprawdziwymi obietnicami!!! Rejony nieopłacalne, te lepsze sa już obsadzone. Przepracowałem tam miesiąc i nerwicy się nabawiłem!!! Myślicie, ze żartuje??? Popytajcie tych co tam jeździli!!! ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POSZKODOWANY PRZEZ OPEK
Mam takie pytanie Czy nie opłacało by się zrobić firmie OPEK zbiorowego pozwu do sądu o wypłacenie zaległości - w pojedynkę to ciężko chyba a jak by się jakoś zebrać - nie znam się na tym - może było by łatwiej Może jakieś ogłoszenie typu - Poszkodowani Przez OPEK Każdy kto kończy współpracę z tą firmą jest oszukany Wiem z pewnego źródła że tak podchodzą do rzeczy - Jeśli Nas Zaskarży To Mu Wtedy Wypłacimy Resztę a większość rezygnuje z tego a im kasa zostaje . Może Nie Dajmy Się Tak Rolować Tej Firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia212
ja też myślałam o pracy w Opek, mój chłopak jest tam kurierem a ja chciałam do biura, prócz jego opowiadań to sprawdziłam co mówią też inni na gowork.pl/opinie_czytaj,13658 i raczej zadowoleni z tego co widze. Ale waham się czy próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzyj sobie na rekrutacyjnarewolucja.pl! tam znajdziesz coś dla siebie, aplikuj a nie będziesz żałować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×