Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sandraK

Mała stopa r 35

Polecane posty

Gość sandraK

Witajcie,przyszła wiosna,a ja nadal szukam bicików r35.Oczywiście butki w miarę w dostępnej cenie,powiedzmy do 100 zł W CCC pojawiło się sporo 35-tek,ale cholernie szerokie! Wyzuwają się z nogi! Wiecie gdzie szukać małych bucików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraK
nie ma małej stopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj mojej
7 letniej corci kupowalysmy pantofelki wiosenne i 35 dzieciecy jest za maly na jej stopke i kupilam pantofelki 36 z doroslych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghgfjg
Hej wszystkim ! :-) Dzisiaj mam do polecenia fajną stronkę gdzie za wypelnianie ankiet dostaje sie punkty :D Te punkty potem może my wymienić na super nagrody :D Ja już dostałem doladowanie simplus30, suszarke do wlosów i toster :D Jest wiele nagrod. Zapraszam wszystkich chetnych do rejestracji. To nic nie kosztuje. Link do rejestracji: http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 Zachecam wszystkich do goracego udzialu :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombelajda
Witam! Polecam stronę: www.filipczyk.pl W swojej ofercie posiadamy obuwie od 33 nr. Zainteresowane Pani proszę o kontakt mailowy, wówczas podam hasło do strony. Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×