Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ikea**88

Ile macie par butów i jakie to są?

Polecane posty

Gość Ikea**88

j.w. Ja mam 5 Jedne szpilki, jedne kozaki, japonki, klapki, adidasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdfdz
Dwie pary balerinek, 3 pary adidasów, jedne czólenka, jedne szpilki, jedne botki, jedne japonki, jedne klapki, Dwie pary kozaków (i tak na zime nowe, 2 pary dodatkowo zajechalam tej zimy i sa na smietniku), jedne kozaczki takie do kostki, jedne sandałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 pary adidasów, jedne baleriny, jedne wysokie kozaki na szpilce, jedne \"futrzaki\", jedne trapery w góry, 1 czółenka, 3 pary klapek na obcasie, jedne płaskie klapki, jedne klapki na koturnie,2 pary sandałek, 2 pary bardzo wysokich szpilek, 1 para zwykłych szpileczek, 1 takie szpilko koturny nie wiem jak to się nazywa fachowo... i pewnie coś jeszcze by się znalazło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy bogaci jestescie
:p ja mam oficerki kozaki na obcasie na obcasie na wiosne/jesień na lato klapki na obcasie typowo wizytowe napewno kupie jeszcze klapki na lato i jakies na wiosne/jesien tak zeby miec po 2 pary na kazda pore roku:) przy was jestem biedna:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenobia29
Ja tam nawet nie wiem, ile posiadam ... kilka par aktualnych kozaków ... kilkanaście par na lato ... no i pozostałe wiosna-jesień... wszystkie wysokie ... sportowe 1 i w góry 1 Tyle ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z 30-40... nie wiem :o rozne rozniste! szpilki, plaskie, koturny, japonki, mukluki, emu, kozaki, botki, polbuty, balerinki, peep toe, adidaski ..... w ch** jednym slowem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×