Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agent123

Jak przetrwać III wojnę światową ?

Polecane posty

Najważniejsze to: 1. Zaakceptować realne ryzyko wybuchu III wojny światowej. 2. Nie wpadać w pańkę: - nie wyjeżdżajcie (zostańcie w domach), - nie wykupujcie masowo towarów ze sklepów (róbcie zapasy na tydzień do przodu; chodzi o to aby zaopatrzenia starczyło dla wszystkich), 3. W miarę możliwości wspierajcie polski aparat bezpieczeństwa (Policję, Straż Miejską, Straż Pożarną, Straż Graniczną). 4. Jeżeli Polska zostanie najechana ze wschodu, to zróbcie wszystko co waszej mocy aby zniszczyć szlaki komunikacyjne prowadzące przez Polskę na zachód (drogi, tory kolejowe, mosty, przeprawy promowe). W ten sposób opóźnicie najeźdźcę. 5. W razie ataku jądrowego: - przez pierwsze 48 godzin nie wychodźcie na zewnątrz (najlepiej spędzić je w piwnicy), - myjcie się jak najczęściej (o ile pozwolą na to zasoby wody), - jedzcie tylko tę żywność która przechowywana jest w szczelnych opakowaniach (najlepiej foliowych lub metalowych), - spędzajcie na zewnątrz jak najmniej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnnniam
życie erotyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dociera do was ? Globalny krysys finansowy - globalny krysys gospodarczy - globalny kryzys polityczny - III wojna światowa. Istnieje realne ryzyko że wkrótce świat pogrąży się w kolejnym światowym konflikcie militarnym. Czy wy to rozumiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu wcale nie tak długo ten spokój w Europie panuje. Bałkany to też Europa, a tam wojna skończyła się dopiero 10 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak myslicie, ktory kraj jest najbezpieczniejszy w przypadku jakiejs wojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam już swój schron
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam już swój schron
:classic_cool: hahah ps zauważyłem że na forum nie można wpisać słowa klo.tz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grenlandia nie jest państwem. Stanowi część terytorium Danii. Który kraj jest najbezpieczniejszy w razie wojny światowej ? Bez wątpienia ten kraj który posiada najpotężniejszą armię na świecie - Stany Zjednoczone Ameryki. TOP 10 potęg militarnych świata według wysokości wydatków na cele militarne: 1. Stany Zjednoczone 2. Chińska Republika Ludowa 3. Francja 4. Wielka Brytania 5. Federacja Rosyjska 6. Japonia 7. Niemcy 8. Włochy 9. Indie 10. Arabia Saudyjska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mój dziadek był na wojnie to roochał angielki i francuzki, ale mówił że rosjanki były najlepsze te na syberii, mówił że takie gorące suki. grał w orkiestrze wojskowej, ale karabin miał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hujowy ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla ciekawostki powiem wam że siła militarna NATO to 71% siły militarnej całego świata. Z kolei siła militarna USA to 62% siły militarnej całego NATO (mimo że USA to tylko jeden z dwudziestu ośmiu członków NATO). W tym roku Stany Zjednoczone mają zamiar wydać na cele wojskowe 651 miliardów USD, czyli 9 razy więcej niż Chińska Republika Ludowa i 13 razy więcej niż Federacja Rosyjska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edtrwert
to wedlug ciebie kiedy koniec??albo poczatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie twierdzę że III wojna światowa napewno wybuchnie i mam nadzieję że do tego nie dojdzie. Na wszelki wypadek staram się jednak udzielić pewnych infomacji. Punktów zapalnych na świecie nie brakuje. Przykładowo komunistyczna Korea Północna zamierza w dniach 4-8 kwietnia dokonać testu pocisku balistycznego dalekiego zasięgu i grozi wojnę, jeżeli jej rakieta zostanie zestrzelona przez USA, Japonię lub Koreę Południową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to aaaaaaaaaa
Fakt jest faktem ze o 2012 powiedziano już teraz więcej niż wcześniej o wszystkich “końcach świata” razem wziętych, więc coś może być na rzeczy, ludzie poszukajcie sobie w necie o kodeksie żywnościowym który ma być wprowadzony do 31 grudnia 2009, NWO, biochip’ach o których mowa jest nawet w apokalipsie św Jana (13:16-18), kręgach zbożowych, które też mówią o 2012, no i czy kryzys finansowy powstał by przypadkowo właśnie teraz, ja w to wątpię, moim zdaniem kryzys finansowy jest pierwszym finałowym posunięciem w kierunku NWO. Polecam kanały na youtube: 1maciek11 i waldek1984. LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedna ciekawostka związana z Unią Europejską. Otóż EU (skrót od European Union, czyli Unia Europejska), mimo że nie jest organizacją wojskową, zamierza wydać w tym roku na cele militarne aż 312 miliardów USD. Tym samym, praktycznie rzecz ujmując, Unia Europejska jest drugim największym na świecie blokiem militarnym po NATO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie chcę wojny, ale dzięki za rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×