Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Witkacy

sex... jak to jest??

Polecane posty

Chciałem się przyznać, po jakimś czasie przesiadywania na kaffe i udawania bozia wie kogo, muszę się przyznać że jestem prawiczkiem pod 40, nigdy nie całowałem się nawet, ani z kobietą ani nawet z facetem żadnym... opiszcie proszę jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno się takie rzeczy opisuje, to trzeba przeżyć, i nie ma sie czego wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy chyba seks odbiera i odczuwa inaczej, wiec nie ma sensu mówic jak to jest. a jak chcesz koniecznie wiedziec to obejrzyj "american pie" tam jest porównanie, ze dla faceta seks to jak włozenie penisa w ciepła szarlotkę :D sprobuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włochaty kutacz
nie wiem też jestem prawiczkiem jak 90% erotycznego forum (bo 10% tego forum to kobiety )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, to spróbuję z szarlotką, niedługo 40 urodziny to chociaż tak się rozprawiczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włochaty kutacz
a Jaki dziś dzień gamoniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałem że topic się ciutkę dłużej utrzyma:D Włochaty za karę teraz twoja kolej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włochaty kutacz
No co ja jestem prawiczkiem i nie stoję w żadnych kolejkach :classic_cool: moje zainteresowania to technologia drewna i metalurgia oraz budowa nowoczesnych nadwozi samochodów sportowych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie grupa terapeutyczna, nie musisz się przedstawiać, tylko założyć ciekawą prowokację:D:D:D bycie prawiczkiem łatwo jest wyleczyć- trzeba zdrowo poroochać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie otwiera się:( a Ty jak taki czarodziej jesteś to zrobiłbyś ramę go prasy śrubowej z nierdzewki?? tak żeby śruba miała skok 400-500mm no i fi koło 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy to forum to ma codziennie prima aprilis :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włochaty kutacz
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Boxjoint.png Nierdzewka to taki wdzięczny materiał jak nieprzeciętnej urody kobieta. Aby się w wiercić to potrzeba dużo czasu i chuj może strzelić wiertło , niby długo zachowuje swój wygląd i nie koroduje ale trzeba się strasznie napocić. A prasa musi być bardzo masywna także roboty od uja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do spożywki więc musi być nierdzewka albo kwasówka, obciążeń wielkich nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włochaty kutacz
to i tak lepiej zrobić to lżejsze a obciążniki dać ze stali zwykłej :) mniej babrania bo nierdzewka 3-5mm to już atrakcja cyrkowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włochaty kutacz
A to ma być prasa do winogron ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włochaty kutacz
Do winogron to tylko drewniana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włochaty kutacz
:classic_cool: dobry sprzęcior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie pomóżcie
Cnota mi odrosła! Dziś rano chciałam się poseksić i okazało się, że mam błonę dziewiczą, w dodatku strasznie mocną :( Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włochaty kutacz
to pewnie zagnieździła się mysz ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×