Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Witkacy

sex... jak to jest??

Polecane posty

O cholera Vicia... ale mi teraz zabiłaś ćwieka... Nie wiem, czy to ja odebrałem inaczej niż powinienem czy to co napisałaś zrobiłaś z premedytacją... :) Jeśli tak, to szacunek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS a juz liczyłam ze powiesz ze u mnie to nie ma znaczenia ten kolorek bo jestem the best 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szacun, jeśli sie potwierdzi... Szcunek to był wstęp :D Vicia, ja Cię bardzo proszę Ty mnie nie stresuj...:classic_cool: Nie ma znaczenia a zwłaszcza u takiej foczki jak Ty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka:) a to to to co to za fakin słidi romantik;) Ja cię kocham a ty śpisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi to mówi ale nie widziałem- co to?? a co do kolacji to mnie nic nie zdziwi- kumpel na chirurgii opowiadał jak na praktykach w prosektorium żeby wk... denerwować panienki wyciągali kanapki:D Panny padały jak muchy ponoć:D Smród otwartego trupa jest ponoć niepowtarzalny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodkie, tylko czemu ci mili państwo na teledysku mają polską flagę w butonierkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, rozumiem:) czyli "Gorzkie Gody" Polańskiego połączone z tym teledyskiem i to wszystko do kwadratu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w którym??;) ciężko wymienić wszystkie:) trójniak różak, kiwi, żyto, jarzębina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh artystka... bimber to jak się przedestyluje, ale trzeba słód wcześniej zrobić(skiełkować i gotować długo w określonej temp, enzymy z kiełka rozkładają skrobię do glukozy a drożdze wiedzą co z nią zrobić) gdyby tego powyżej nie destylować to piwo by było a jak się na życie zrobi wino dodając cukier (daktyle, rodzynki) to powstaje wino z żyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×