Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepewna jestem czy to pasi

Czy to pasuje?? Fotka

Polecane posty

Gość wezwijcie lekarza
N I E !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie- średnio. Do rurek najlepiej pasują odkryte peep toe;) albo naprawdę krótciutki okrągły nosek no i wysoki obcas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie taka ładna
skąd wytrzasnęłas te paskudne buty? :o...teraz juz sie takich nie nosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba jakiś żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty do rurek powinny optycznie skracać stopę, a nie ją- jak na Twoim foto- wydłużać. To reguła nr 1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna jestem czy to pasi
buty nie dawno kupione we włoszech ale przez starszą siostrę więc może nie pasują w "młody" styl nie mam peep toe:( Kurcze mam same z długimi noskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna jestem czy to pasi
90/60/90 aha dzięki:) Zaraz coś jeszcze poszukam A baleriny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie baleriny również nie pasują. Żeby dobrze wyglądać w rurkach prawie zawsze potrzebny jest obcasik, szpileczka;) Wtedy to i noga się wydłuższa.. i w ogole seksowniej jest. Co do balerin i rurek, kojarzą mi sie z Emo stylem:P Jeśli masz wiecej niż 20 lat to raczej powinnaś ubierać sie kobieco;) Sama mam rureczki czarne (i ogolnie same rurki mam) i do nich zakładam albo okrągłe noski, albo zabudowane (troche botkowe) buty- peep toe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna jestem czy to pasi
mam więcej niż 20, wszystkie szpilki mam z długimi noskami, te spodnie kupiłam w sumie do kozaczków ( wkładam do środka) wcześniej nie chodziłam w rurkach więc nie wiem z czym je nosić Z krótkim przodem mam tylko takie nie na szpilce http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/605e743e3d60f2b6.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna jestem czy to pasi
kurcze jakoś trudno byłoby mi się przełamać do takich, chyba wole kupic znowu nowe spodnie bo zadne z tych butow ( ostatecznie te przedostatnie) mi nie przypasowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tremendo tandety?:) Oxfordy są hitem tej wiosny;) sznurowki, okragle noski;) Nie wiedziałas? A jakie niby są modne? Z klamerkami i cyrkoniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna jestem czy to pasi
tremendo a pokaz co Twoim zdaniem by pasowalo? Kurcze z 50 par butów w szafie coś powinnam dopasowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie zmienia faktu że te buty są obrzydliwe.. a już jest wysyp kobiet w czymś takim na ulicy.. wyglądają jakby miały betonowe stopy. mi osobiście to się ani trochę nie podoba. fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Platforma to również hit... :/ Nie musi to być lakier, babo. Pokazalam ksztalt butow, modnych, które super wygladaja z rurkami....... BABO:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze w swoim MIEŚCIE ani jednych oxfordów nie widziałam:D a mnostwo KLAMER i lakierowych butów;d na płaskiej podeszwie.. ;| Same babochłopy ktore zakładaja buty z czymś swiecacym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co jest "hitem" niekoniecznie musi byc tandetne. a Ty nam pokazalas wyjatkowo zalosne egzemplarze- bazarowe wrecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90/60/90 nie chwal sie tak miastem, bo ja tez ze wsi nie jestem:) i klamerek ani diamentow nie nosze, spokojnie:) kazar mial tez fajne buty, zaraz poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bazarowe.. LOL:D Kobieto przejrzyj portale o modzie, pokazy w wybiegów;) Zreszta, co ja sie bede kłócic:D Ubierajcie sie jak chcecie:D Ważne że ja ubieram się IDEALNIE hihhiih 🖐️ nie lalkowato;) a seksowne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×