Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość TYLKO TERAZ

SESJA FOTOGRAFICZNA 2 i 23 maja 2009 PRZECZYTAJCIE PILNIE

Polecane posty

Gość TYLKO TERAZ

Ogłoszenie ważne do 14 kwietnia 2009r. Witam wszystkich serdecznie :-)) Nie jestem zwolennikiem pisania na Forach internetowych ale postanowiłem spróbować dotrzeć do większego grona odbiorców. Moja nowa firma wykona 2 oraz 23 maja br. reportaż z ślubu w kościele lub na weselu (do wyboru) bezpłatnie. !!!! Oczywiście warunkiem jest aby wybrane najładniejsze ujęcia były zamieszczone na stronie firmowej w galerii. Otrzywiście nie dostaniecie odemnie 1000 zdjęć lecz tylko te wybrane które będą w mojej galerii (najlepsze ujęcia). Myślę, że to wspaniała oferta dla osób chcących mieć dodatkowe zdjęcia z swojej uroczystości lub dla osób, które miały nie mieć fotografa na ślubie. W ofertę bezpłatną wchodzą tylko te dwa terminy 2 lub 23 maja. TEREN DZIAŁANIA: małopolska lub śląsk (okolice tychy wadowice bielsko pszczyna). ((gdy będzie daleko paliwo pokrywacie sami)) KONTAKT: aby nie było duzo zamieszania i spamu prosze pisać na moje GG numer mojego GG: 11732124 (odpisze każdemu) podajcie: miejscowość ślubu, wesela oraz godzinę. Nie odpisuje na forum i nie podaje swoich namiarów na Forum. Jeżeli nie będzie między nami dużej odległości mozliwość spotkania się i oglądnięcia zdjęć, oraz porozmawiania. :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×